Ekologiczne granie w Bolechowicach

W weekend 14-15 lipca w Bolechowicach odbędzie się XVIII Rodzinny Piknik Ekologiczny. Zapowiada się moc atrakcji, gwiazd i świetnej zabawy! Zapraszamy do zapoznania się z programem imprezy. W ramach Pikniku odbędzie się VIII Ekologiczny Rajd Turystyczny oraz koncerty takich gwiazd jak DODA z zespołem Virgin oraz CAMASUTRA.

Przygotowane atrakcje będą skierowane do wszystkich mieszkańców bez wyjątku na wiek. Poszczególne bloki programowe pozwolą atrakcyjnie spędzić czas całym rodzinom oraz osobom indywidualnym. Dla najmłodszych opracowane zostaną liczne animacje, koncerty, pokazy oraz warsztaty plastyczne. Osoby bardziej aktywne mogą wziąć udział w rajdzie rowerowym, a miłośnicy sportu wziąć udział w mistrzostwach piłkarskich. Ponadto w programie znajdzie się III Gminny Przegląd Sztuki Ludowej im. Józefa Kruka, Estrada Małych Talentów, akcja krwiodawstwa oraz konkurs na „Najlepsze pierogi bolechowickie”.

Wieczorami zapraszamy na koncerty. Gwiazda sobotniego wieczoru będzie DODA z zespołem Virgin, a w niedzielne popołudnie o godz. 18:00 na scenie wystąpi zespół CamaSutra.

plakat pikniku bolechowice

Zobacz także...