Harmonogram i cennik zajęć

Pracownia ceramiczna

Poniedziałek 18:00 – 21:00 zajęcia dla dorosłych
Środa 16:30 – 17:30 zajęcia dla dzieci

Środa 18.00 – 21.00 – zajęcia dla dorosłych

Sobota:
10:00 – 11.00 – dzieci 3 – 7  lat
11:00 – 12.00 – dzieci od 7  lat
12:00 – 13.00 – dzieci od 7 lat
13:00 – 14.00 – zajęcia rodzinne – rodzic z dzieckiem

Cennik :

Dzieci:  60 zł/mies. – 1h w tygodniu (rodzeństwo po 50 zł), 100 zł /mies – 2h w tygodniu, 25 zł – zajęcia jednorazowe

Dorośli: 100 zł – za miesiąc (3h tygodniowo), 30 zł – zajęcia jednorazowe

Zajęcia rodzinne: 120 zł – za miesiąc

 

Plastyka

Poniedziałek 16.30 – 18.00 młodzież od lat 11

Środa 16:00 – 17:00 dzieci od 6 do 7 lat
Środa 17:30 – 18:30 dzieci w wieku 8-11 lat

Cena 40 zł za miesiąc

 

Warsztaty fotografii
Sobota
9:30 – 11:30

Cena 30 zł za miesiąc

 

Pianino
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota – godziny zajęć do uzgodnienia

Cena 130 zł za miesiąc

Piano Lab

Sobota 11.00 – 14.00

Gitara

Poniedziałek od 12.00
Wtorek od 12.00
Środa od 12.00

Sobota od 9.00 – 13.40

Cena 130 zł za miesiąc

 

Skrzypce

Czwartek 15:00 – 17:30
Piątek 15:00 – 19:00

Cena 130 zł na miesiąc

 

Warsztaty wokalne

Środa
16:00 – 17:30 dzieci młodsze
18:00 – 20:00 dzieci starsze i młodzież

Cena 40 zł za miesiąc

 

Warsztaty aktorskie
Piątek
16.30 – 17:30 grupa początkująca
18.00 – 20.00 grupa zaawansowana

Cena 40 zł za miesiąc

 

Balet

Sobota:
10.00 – 11.00 grupa początkująca (dzieci od 4 lat)
11.00 – 12.00 grupa kontynuująca

Cena 40 zł za miesiąc

 

Fitness

Poniedziałek 19:00 – 20:00
Czwartek 19:10 – 20:10

Cena  8 zajęć – 70 zł, 6 zajęć – 50 zł, 4 zajęcia – 40 zł, 1 wejście – 15 zł

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa

Poniedziałek 17:30 – 18:30
Środa 18:00 – 19:00

Cena: 60 zł za miesiąc – 2 x w tygodniu, 40 zł – 1x w tygodniu

 

Etniczne tańce dla kobiet/Tanecznice z Zabierzowa

Poniedziałek 19:00 – 20:30

Zajęcia bezpłatne

 

Język angielski

Środa

GRUPA I: Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-8 lat – 16:00-16:45,

Cena: 50 zł za 4 zajęcia w miesiącu

GRUPA II: Kurs języka angielskiego dla uzupełniający i poszerzający program szkolny – 16:00-18:00

Cena 50 zł za 4 zajęcia w miesiącu

GRUPA III: Kurs języka angielskiego dla zaawansowanej językowo młodzieży gimnazjalnej –  18:00-19:00

Cena: 50 zł za 4 zajęcia w miesiącu

GRUPA IV: Kurs języka angielskiego dla młodzieży szkół średnich i dorosłych przygotowujący do egzaminu FCE z elementami BUSINESS ENGLISH dla zaawansowanych –  19:00-20:00

Cena: 60 zł za 4 zajęcia w miesiącu

 

Matematyka

Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek – godziny zajęć do uzgodnienia indywidualnie

Cena: zajęcia indywidualne 130 zł za miesiąc, zajęcia grupowe 80 zł za miesiąc

Zajęcia komputerowe

Sobota:

9.00 – 10.00 – podstawy informatyki dla dzieci

 10.00 – 11.00 – grafika komputerowa dla dzieci

11.00 – 12.00 – podstawy informatyki dla dorosłych

12.00 – 13.00 – grafika komputerowa dla dorosłych

Cena za zajęcia 40 zł za miesiąc

 

Strefa Malucha:

Poniedziałek:

9.00 – 12.00

Środa:

9.00 – 12.00

Cena za 1 zajęcia 10 zł

Szalone maszyny:

Środa:

16.00 – 17.00

Cena za miesiąc to 140zł

Kurs szycia dla dorosłych

Wtorek 17.30 -20.30

Wpisowe – 100 zł

Cena jednego tematu – 300 zł

Akademia kreatywności:

Wtorek 15.00 – 17.00

Sobota (dla przedszkolaków) 11.30 – 13.30

 

Więcej szczegółów odnośnie zajęć bezpośrednio w zakładce Zajęcia.

W razie jakichkolwiek pytań, bardzo prosimy o kontakt z sekretariatem tel. 12 285 11 79, bądź e mail – sckipgz@zabierzow.org.pl.

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY

CZESNE  PŁATNE  DO  10  KAŻDEGO  MIESIĄCA  GOTÓWKĄ  W  SEKRETARIACIE  SAMORZĄDOWEGO  CENTRUM  KULTURY  BĄDŹ PRZELEWEM  NA  KONTO  SCKiPGZ ( w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz nazwę zajęć)

Konto bankowe
Krakowski Bank Spółdzielczy oddział w Zabierzowie:
46 85910007 0030 0000 0462 0001