Lista laureatów konkursów wielkanocnych

9 kwietnia w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów zostały rozstrzygnięte zostały dwa konkursy wielkanocne „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna” oraz  „Wielkanocna Pisanka”. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży z gminy Zabierzów. Jury w składzie: Urszula Obydzińska, Jadwiga Gajda-Lusina, Katarzyna Starowicz, dokonało oceny prac i przyznało nagrody.

Oficjalne ogłoszenie wyników oraz rozdanie nagród odbędzie się 13 kwietnia (sobota) w Centrum Kultury (ul. Szkolna 2) o godz. 15:00 podczas wydarzenia pn. „Pracownia Wielkanocna”.

Laureaci konkursu „Pisanka Wielkanocna”

Aleksandra Stachura, Oddział przedszkolny, SP Rząska

Maria Zimowska, Oddział przedszkolny, SP Rząska

Helena Łącka, Oddział przedszkolny, SP Rząska

Zosia Staszkiewicz, kl. Id, SP Zabierzów

Piotr Kasprzyk, kl. 0, SP Brzoskwinia

Katarzyna Kasprzyk, kl. IV, SP Brzoskwinia

Nikola Urbanik, kl. VI

Kacper Pikulski, kl. IV, SP Brzoskwinia

Maja Machlowska, kl. 0 c, SP Zabierzów

Michał Kapusta, kl. II, SP Zabierzów

Julia Pikulska, kl. II, SP Brzoskwinia

Emilia Ryszka, kl. II, SP Rząska

Urszula Węgorek, kl. III, SP Brzezie

Emilia Skoczeń, kl. III, SP Nielepice

Malwina Piechowicz, kl. II. SP Zabierzów

Michał Kozień, kl. II a

Gabrysia Rojek, kl. IV, SP Bolechowice

Dominik Sowa, kl. IV, SP Brzoskwinia

Julia Olchawa, kl. V, SP Brzoskwinia

Łucja Kuźma, kl. IV, SP Kobylany

Julia Rusyniak, kl. V, SP Rząska

 

Laureaci konkursu „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”

Gabriel Maslej, kl. III, SP w Brzoskwini

Marta Korbiel kl. I, Monika Korbiel kl. 0, SP w Nielepicach

Grupa Świetlicowa kl. III, SP w Nielepicach

Karol Machaj, kl. II, SP w Rząsce

Natalia Ornacka, kl. III a, SP w Rząsce

Zosia Pikul, kl. , SP w Bolechowicach

Dominik Sowa, kl. IV, SP w Brzoskwini

Weronika Olchawa, kl. IV, SP w Brzoskwini

Dawid Migacz, kl. V, SP w Zabierzowie

Świetlica Środowiskowa w Bolechowicach

Świetlica Środowiskowa w Ujeździe

Piotr Kurelus, kl. VII, SP w Zabierzowie

Wiktor Wiater, kl. VII a, SP w Zabierzowie

Nina Nowecka, kl. VII, SP Zabierzów

Martyna Włodarska, kl. VI, SP Nielepice

 

 

 

Zobacz także...