Wielkanocna Pisanka – protokół konkursu

23 marca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Wielkanocna Pisanka”, adresowany do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Zabierzów. Na konkurs spłynęło 114 prac. Jury w składzie: Jadwiga Gajda-Lusina artysta-plastyk, Agnieszka Majka grafik, Katarzyna Starowicz Kierownik Działu Organizacji Imprez SCKiPGZ dokonało oceny i przyznało nagrody.

Klasy „0” – I

I miejsce             Emilia Rajpold kl. I, SP Zabierzów

Franciszek Lewicki, kl. I, SP Zabierzów

II miejsce            Franciszek Kucharczyk, kl. I SP Zabierzów

Malwina Piechowicz, kl. I SP Zabierzów

III miejsce           Oliwia Jamrozik, kl. I SP Brzezie

Róża Kisielewska, kl. I SP Kobylany

Wyróżnienie:

Miłosława Rak, kl. I SP Zabierzów

Urszula Baran, kl. I SP Kobylany

Michał Kozień, kl. I SP Zabierzów

Adam Bednarz, kl. I SP Kobylany

Emma Czapla, kl I

Zofia Pikul, kl. I SP Bolechowice

Hanna Ruszkowska, kl. O

 

Klasy II-III

I miejsce              Łucja Kuźma, kl. III SP Kobylany

Gabrysia Rojek, kl. III SP Bolechowice

II miejsce            Wojciech Tomik, kl. II SP Zabierzów

Maja Kordzi, kl. III

III miejsce           Daria Pokrywka, kl. III SP Kobylany

Bartosz Pokrywka, kl. III SP Kobylany

Wyróżnienie:

Laura Pacuła, kl. II, SP Bolechowice

Hanna Nikiel, kl. II SP Zabierzów

 

Klasy IV-VI

I miejsce              Alicja Gołda, kl. IV SP Zabierzów

Amelia Zapała, kl. V SP Kobylany

II miejsce            Matylda Bodziony, kl. V SP Bolechowice

Justyna Calik, kl. IV SP Kobylany

III miejsce           Julia Rastabiga, kl. V SP Zabierzów

Karolina Winczewska, kl. V SP Rząska

Wyróżnienie:

Paulina Woźniak, kl. IV SP Brzoskwinia

Weronika Olchawa, kl. IV SP Brzoskwinia

Maciej Figurny, kl. VI SP Rudawa

Jakub Szczygieł, kl. VI SP Rudawa

Martyna Golec, kl. IV SP Nielepice

Maksymilian Filipowski, kl. IV SP Nielepice

Krzysztof Niemiec, kl. IV SP Nielepice

Laura Czapla, kl. IV SP Zabierzów

 

Klasy VII i gimnazjalne

I miejsce              nie przyznano

II miejsce            nie przyznano

III miejsce           nie przyznano

Wyróżnienie:

Karolina Pęcak, kl. VII SP Rudawa

Maciej Stefanowski, kl. VII SP Rudawa

Hubert Gołda, kl. II gimnazjum SP Zabierzów

Ogłoszenie wyników oraz ceremonia rozdania nagród odbyła się w niedzielę 25 marca o godz. 15:00 w Ratuszu w Zabierzowie, podczas Wielkanocnego Festiwalu Rękodzieła.
Laureatom gratulujemy i zapraszamy na Festiwal!

Zobacz także...