Wyniki konkursu plastycznego – „Moja ojczyzna – wolność w kolorach”

Dnia 2 listopada 2017 roku w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja ojczyzna – wolność w  kolorach”. Konkurs był adresowany do uczniów z terenu Gminy Zabierzów.  Komisja przyznała nagrody w następujących kategoriach:

Kategoria SP „0”-I

I miejsce

Miłosława Rak, kl. I, ZSP w Zabierzowie

Julia Miśtak, kl. I, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzoskwini, op. Magdalena Trębacz-Skwarek

 

II miejsce

Weronika Kownacka-Knapik, kl. I, ZSP w Zabierzowie, op. Grażyna Prusak

 

III miejsce

Sara Lorenc, kl. „0” SP w Brzoskwini

 

Wyróżnienie

Róża Kisielewska, kl. I, SP w Kobylanach, op. Agnieszka Szumiec

 

 

Kategoria SP II-III

 

 I miejsce

Emilia Morelli, kl. II, SP w Brzeziu, op. Marta Kowalik

 

II miejsce

Szymon Woźniak, kl. III, ISP w Radwanowicach, op. Anna Siek

 

III miejsce

Mateusz Duda, kl. II, SP w Zabierzowie, op. Beata Wartalska

 

Wyróżnienie

 Gabrysia Rojek, kl. III, SP w Bolechowicach

Natasza Żurek, kl. III, SP w Bolechowicach, op. Bożena Wala

 

Kategoria SP IV-VI

 

Grand Prix

Olga Walkowska, kl. VI SP Bolechowice, op. Maria Rochon

 

I miejsce

Oliwia Setkowicz, kl. VI, SP w Nielepicach, op. Maria Rochon

Radosław Olek, kl. V, ISP w Radwanowicach, op. Anna Siek

 

II miejsce

 Julia Dula, kl. V, SP w Rudawie, op. Maria Rochon

Julia Kowalik, kl. VI, SP w Brzeziu, op. Maria Rochon

 

III miejsce

 Mikołaj Łukasik, kl. VI, ISP w Radwanowicach, op. Anna Siek

Oskar Łukasik, kl. VI, ISP w Radwanowicach, op. Anna Siek

 

Wyróżnienie:

 Jakub Żelazny, kl. VI, SP w Radwanowicach, op. Anna Siek

Kamil Wiśniewski, kl. VI, SP w Brzeziu, op. Anna Siek

Maksymilian Gros, kl. V, SP w Nielepicach, op. Maria Rochon

 

Kategoria kl. VII-VIII i Gimnazjum

 

I miejsce

Weronika Goraj, SP z oddziałami gimnazjalnymi w Rudawie, kl. II gimnazjum, op. Maria Rochon

Antonina Księżyc, kl. VII , SP z oddziałami gimnazjalnymi w Rudawie, op. Maria Rochon

 

II miejsce

 Maja Gajewska, kl. VII , SP w Bolechowicach, op. Maria Rochon

Julia Fabisz, kl. VII, SP w Bolechowicach, op. Maria Rochon

 

III miejsce

 Katarzyna Failszek, kl. II, Gimnazjum w Rudawie, op. Maria Rochon

Wiktoria Karcz, kl. II , Gimnazjum w Rudawie, op. Maria Rochon

 

Gratulujemy!!!

Rozdanie nagród odbędzie się 11 listopada, o godz. 12.30

w Centrum Kultury w Zabierzowie, ul. Szkolna 2, 32-080 Zabierzów

 

 

Zobacz także...