27. Finał WOŚP

W tym roku rzesza wolontariuszy będzie kwestowała na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zabierzowskie Centrum Kultury przygotowało wiele atrakcji, nie tylko dla wolontariuszy. Tegoroczny program będzie obfitował w liczne zabawy z udziałem dzieci, młodzieży i dorosłych oraz występy. Animacje poprowadzi Radosław Omieciński.

Rozpoczynamy o godz. 15:00. W ramach integracji międzypokoleniowej na scenie pojawią się młodzi wokaliści z centrum kultury, tancerze ze Szkoły Frygi Drygi oraz seniorzy. Będzie można zobaczyć Klub Seniora „Dolce Vita” z Bolechowic i zasmakować w słodkościach „Kawiarenki Babuni”.

O godz. 18:00 odbędzie się koncert Finesis Trio z towarzystwem skrzypaczki Aleksandry Szoty-Prószyńskiej. W programie koncertu usłyszymy najpiękniejsze arie i utwory musicalowe oraz operetkowe o tematyce miłosnej, muzykę instrumentalną oraz kolędy i pieśni bożonarodzeniowe.
W tym dniu będzie można wesprzeć WOŚP poprzez zakup biletu-cegiełki, a każdy posiadacz takiego biletu będzie miał szansę zdobycia cennej nagrody. Ponadto zostanie przygotowana akcja „Podziel się książką” oraz kiermasz rękodzieła.

Serdecznie zachęcamy mieszkańców do wspólnej zabawy i kwestowania!

PLAKAT Koncert

Możesz również polubić…