WOŚP w Zabierzowie

W dniu 15 stycznia w Gminie Zabierzów – jak w całej Polsce – grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sztab utworzony przy SCK już po raz dwunasty skupiał 77 wolontariuszy – głównie uczniów szkół gminnych.

Od wczesnych godzin porannych wolontariusze zbierali datki do puszek na terenie całej gminy – rekord padł – zebraliśmy łącznie 64 409,90 zł. plus waluty obce.

W godzinach popołudniowych kwesta odbywała się również w budynku SCKiPGZ, gdzie odbywały się występy sceniczne, działała „Kawiarenka Babuni” i kiermasze, na których zapłatą za towar był datek do puszki.

Sztab WOŚP przy SCKiPGZ składa serdeczne podziękowania wszystkim tym, bez których impreza ta nie doszła by do skutku.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, dziękujemy koordynatorom: Jadwidze Baściuk, Elżbiecie Roślewskiej, Lilianie Baranik, Dorocie Kuciel, Dorocie Wojciechowskiej, Monice Majewskiej, Sylwii Kowalik, Urszuli Szeluch i Katarzynie Citak.

Dziękujemy sponsorom: Alior Bank w Zabierzowie, Cukiernia Jana, Pizzeria Marco, BP, Restauracja Lenartówka, Restauracja Kochanów, Marita Benke-Gajda, Jadwiga Gajda-Lusina, Aneta Fiałkowska – Mulier-Ars, Maria Ślusarczyk, Jurajska Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie „Ceramika bez Granic” oraz Urząd Gminy Zabierzów.

Popołudniowe spotkanie w SCK nie mogłoby się obejść bez:

Klubów Seniora z Zabierzowa, Kobylan, Bolechowic, Brzezinki i Nielepic. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska: ceramiczne i biblioteczne, zorganizowane przez gminną Bibliotekę Publiczną w Zabierzowie.

Gwiazdą wieczoru był zespół EVEN FLOW. wystąpiły również grupy taneczne ze szkoły w Rząsce.

Szczególne podziękowania należą się Paniom Agnieszce Kozień i Agnieszce Gołąb z Krakowskiego Banku Spółdzielczego oddział w Zabierzowie, które po raz kolejny sprawiły, że liczenie zebranych pieniędzy odbyło się bardzo sprawnie.

Wszystkim jeszcze raz dziękuję – siema!

24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Możesz również polubić…