Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

3 marca 2017 roku w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum. W tym roku konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem. Po przeprowadzonych w szkołach eliminacjach, zostało wytypowanych 30 laureatów, którzy wzięli udział w kolejnym etapie. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą w dziedzinie pożarnictwa, niektórym udało się zebrać maksymalną ilość punktów. W wyniku rozgrywek finałowych do powiatowych eliminacji zakwalifikowali się Jakub Dąbrowski ze szkoły podstawowej w Brzoskwini oraz Krzysztof Szczurek ze szkoły podstawowej w Rudawie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, zwycięzcy nagrody rzeczowe. Nagrody wręczali Przewodniczący dh Stanisław Baranowski, Prezes ZOG ZOSP RP w Zabierzowie dh Marcin Cieślak.

Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Zabierzów, Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów oraz Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej w Zabierzowie.

Zwycięzcą gratulujemy, opiekunom dziękujemy za przygotowanie uczniów do Turnieju.

Zapraszamy do kolejnego do etapu eliminacji powiatowych.

1 2 3 4

Możesz również polubić…