Albertyńskie Anioły przypominają nam o ogrodach…

W świecie Internetu, sensacyjnych newsów i pośpiechu, często zapominamy o tym, co jeszcze nie tak dawno bawiło i wzruszało.

Doskonały występ grupy teatralnej „Albertyńskie Anioły” z Rząski przeniósł przybyłych gości w lata 60-te, przypominając m. in słowa Janusza Kofty.

Tekst dobrze znanej piosenki „Pamiętajcie o ogrodach” zakończył występ, który swoją premierę miał 29 grudnia w Rząsce przy ul. Krakowskiej 19. Obecni na wydarzeniu goście nie kryli zachwytu i wzruszenia. Wójt Gminy Zabierzów, Elżbieta Burtan złożyła gratulacje i słowa uznania dla organizatorów i twórców zaangażowanych w przedsięwzięcie.

„Cała grupa przygotowywała się do występu już od września, to niewiele czasu dla naszych seniorów ale dali sobie radę – mówi siostra Krzysztofa ze Zgromadzenia Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim Dom Zakonny w Rząsce.

Opiekunem grupy teatralnej oraz reżyserem spektaklu jest Marian Bodziony, aktor kieleckiego teatru. Piękną oprawę muzyczną i przygotowanie seniorów zapewnili Anna i Rafał Kokot.

Raz jeszcze gratulujemy pomysłu i realizacji.

Możesz również polubić…