Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

780-lecie Bolechowic

15 września, 2023

Jubileusz 780-lecia Bolechowic

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Jubileuszu 780 – lecia Bolechowic, które odbędą się w dniach 15-17 września 2023 r.

Chcemy, aby te 3 jubileuszowe dni były doskonałą okazją do integracji naszych mieszkańców, poznania historii i tradycji naszej miejscowości, ale również do dobrej zabawy dla dzieci, dorosłych i seniorów.

W piątek, 15 września w szkole podstawowej w Bolechowicach przedstawiony zostanie rys historyczny naszej miejscowości oraz uczniowie zaprezentują program artystyczny.

W sobotę 16 września w Parku im. Św. Jana Pawła II w centrum Bolechowic odbędzie się Piknik Rodzinny. Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci (plakat poniżej) oraz rodzinne warsztaty, gry i konkursu. W programie znajdą się degustacje lokalnych potraw, stoiska lokalnych wytwórców, występy sceniczne oraz zabawa taneczna.

W niedzielę 17 września w naszym kościele parafialnym o godzinie 11.30 odprawiona zostanie uroczysta Msza Święta w intencji mieszkańców, po której odsłonimy i poświęcimy tablicę pamiątkową z okazji 780-lecia Bolechowic.

Serdecznie zapraszamy.

Załączniki do pobrania:

Szczegóły

Data:
15 września, 2023

Miejsce wydarzenia

Szkoła podstawowa, Park w Bolechowicach, Kościół Parafialny

Organizator

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
Phone
12 285 11 79
Email
sekretariat@sckipgz.pl