Gminny Konkurs Recytatorski

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów zaprasza do wzięcia udziału w Gminnym Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 29 marca 2022 r. Jest to konkurs z wieloletnią tradycją, cieszący się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży. 

Konkurs zostanie przeprowadzony w drodze wielostopniowych eliminacji. Etap gminny konkursu odbędzie się w dniu 29 marca 2022 roku (wtorek) o godz. 9.00 w sali widowiskowej Centrum Kultury w Zabierzowie.

Konkurs Recytatorski przeprowadzony będzie w formie czterech turniejów: Turniej recytatorski, Turniej poezji śpiewanej, Turniej teatrów jednego aktora, Wywiedzione ze słowa. Uczestnicy turnieju recytatorskiego występują w pięciu kategoriach wiekowych (każdą szkołę może reprezentować maksymalnie pięciu uczestników w każdej kategorii wiekowej; szczegóły zostały zamieszczone w Regulaminie). Warunkiem udziału jest przygotowanie materiału do prezentacji określonego w regulaminie, czytelne wypełnienie karty zgłoszenia odpowiedniej dla turnieju – oddzielnie dla każdego uczestnika, oświadczenia RODO i dostarczenie ich do Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów przy ul. Szkolnej 2 lub drogą elektroniczną na adres e-mail sck.konkursy@gmail.com do 22 marca 2022 roku (wtorek). Po tym terminie karty nie będą przyjmowane! Regulamin konkursu można pobrać ze strony SCKiPGZ http://sckipgz.zabierzow.org.pl.

Możesz również polubić…