Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej – 03.03.2017

Zarząd Gminnego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP oraz Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów organizują gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych klasy IV-VI oraz gimnazjalistów.

Prosimy o przeprowadzenie eliminacji szkolnych i wyłonienie pięcioosobowej reprezentacji szkoły, w każdej kategorii, która weźmie udział w konkursie na szczeblu gminnym. Laureatów konkursu szkolnego prosimy zgłaszać za pośrednictwem protokołu do SCKiPGZ, ul. Szkolna 2, do 27 lutego 2017 r. Protokół należy dostarczyć osobiście do siedziby SCKiPGZ bądź mailem pod adres email – abojanowska.sckipgz@gmail.com, amalek.sckipgz@gmail.com.

Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej odbędzie się w piątek 3 marca 2017 r. w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów.

W celu przeprowadzenia eliminacji szkolnych załączamy test wraz z odpowiedziami, formularz protokołu oraz zakres materiału do turnieju wiedzy pożarniczej.

Zakres materiału został wysłany bezpośrednio do szkół z gminy Zabierzów, w razie chęci ich ponownego pobrania bardzo prosimy o kontakt.

pożar1

 

Możesz również polubić…