Harmonogram i cennik zajęć 2021/2022

Pracownia ceramiczna

Poniedziałek

16:00 – 17:00 zajęcia dla dzieci 

17:00 – 18:00 zajęcia dla dzieci 

18:00 – 21:00 zajęcia dla dorosłych

Wtorek

10:00 – 13:00 zajęcia dla dorosłych

15:00 – 16:00 zajęcia dla dzieci 5-7 lat

Czwartek

16:00 – 17:00 zajęcia dla dzieci 

17:00 – 18:00 zajęcia dla dzieci 

18:00 – 21:00 zajęcia dla dorosłych

Piątek

17:00-19:00 zajęcia rodzinne (rodzic i dziecko)

Cennik :

Dzieci: 80 zł/os za miesiąc lub 25 zł/os za pojedyncze zajęcia

Dorośli: karnet miesięczny za 200 zł/osoba, 

50 zł/os za każde zajęcia 3h

30 zł/os za każde zajęcia 1,5h

Zajęcia rodzinne:

20 zł dorosły za każde zajęcia + 20 zł pierwsze dziecko+10 zł kolejne dziecko


Plastyka

Poniedziałek

16:00 – 17:00 dzieci młodsze (dzieci 7-9 lat)

17:30 – 19:00 dzieci starsze i młodzież (powyżej 10 lat)

Cena: 60 zł za miesiąc


Malarstwo dla dorosłych

Wtorek

18:00 – 19:30

Cena: 70 zł za miesiąc


Sobotnia Akademia Rysunku i Malarstwa

Sobota

12:00 – 13:30  osoby od 11 lat

Cena: 200 zł za kurs (4 zajęcia miesięcznie) lub 50 zł/os za pojedyncze zajęcia


Twórcze Ręko-czyny – zajęcia dla dzieci i dorosłych

Środa

17:00 – 19:00

Cena: 60 zł za miesiąc


Warsztaty fotografii

Sobota

9:30 – 11:30

Cena: 40 zł za miesiąc


Pianino

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek – godziny zajęć do uzgodnienia

Cena:

150 zł za miesiąc / 4 zajęcia po 45 min – cena jednostkowa za zajęcia wynosi 37,50 zł za lekcje

130 zł za miesiąc / 4 zajęcia po 30 min – cena jednostkowa za zajęcia wynosi 32,50 zł za lekcje

Zajęcia indywidualne.


Gitara

Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek – godziny zajęć do uzgodnienia

Cena:

150 zł za miesiąc / 4 zajęcia po 45 min – cena jednostkowa za zajęcia wynosi 37,50 zł za lekcje

130 zł za miesiąc / 4 zajęcia po 30 min – cena jednostkowa za zajęcia wynosi 32,50 zł za lekcje

Zajęcia indywidualne.


Skrzypce

Poniedziałek

Cena:

150 zł za miesiąc / 4 zajęcia po 45 min – cena jednostkowa za zajęcia wynosi 37,50 zł za lekcje

130 zł za miesiąc / 4 zajęcia po 30 min – cena jednostkowa za zajęcia wynosi 32,50 zł za lekcje

Zajęcia indywidualne.


Zespół Contra

Środa

16:00 – 18:00 Mała Contra (dzieci do 11 lat)

18:00 – 20:00 Duża Contra (dzieci i młodzież powyżej 11 lat)

Cena 60 zł za miesiąc


Zajęcia teatralne

Piątek

16:00 – 17:30 dzieci do 11 lat

16:00 – 19:00 dzieci i młodzież powyżej 11 lat

Cena 60 zł za miesiąc


Balet

Sobota

9:00 – 10:00 grupa początkująca (dzieci od 4 lat)

10:00 – 11:00 grupa kontynuująca

11:00 – 12:00 grupa zaawansowana

Cena: 60 zł za miesiąc


Zajęcia ruchowe dla dorosłych:

Yoga

Poniedziałek 18:15 – 19:10

Zajęcia trwają 55 minut.

Body Shape

Poniedziałek 19:15 – 20:10

Zajęcia trwają 55 minut.

Pilates

Środa 19:00 – 19:55

Zajęcia trwają 55 minut.

BPU

Czwartek 19:00 – 19:55

Zajęcia trwają 55 minut.

Pilates/stretching

Piątek 9:00 – 9:55

Zajęcia trwają 55 minut.

 

Cena:

pojedyncze wejście – 15 zł

Karnet miesięczny (4 wejścia) – 60 zł

Karnet miesięczny (8 wejść na dowolne zajęcia z bloku) – 110 zł

Karnet 2-miesięczny (16 wejść na dowolne zajęcia z bloku) – 200 zł


Pilates z piłkami

Poniedziałek 17:00 – 18:00

Cena:

pojedyncze wejście – 15 zł

Karnet miesięczny (4 wejścia) – 60 zł

Karnet ważny 2 miesiące (8 wejść na dowolne zajęcia Pilates z piłkami lub Zdrowy kręgosłup) – 110 zł


Zdrowy kręgosłup

Czwartek 17:30 – 18:30

Cena:

pojedyncze wejście – 15 zł

Karnet miesięczny (4 wejścia) – 60 zł

Karnet ważny 2 miesiące (8 wejść na dowolne zajęcia Pilates z piłkami lub Zdrowy kręgosłup) – 110 zł


Joga dla najmłodszych

Sobota 

13:00 – 13:30 – dzieci 4 lata

13:40 – 14:20 – dzieci 5-7 lat

Cena:

Karnet miesięczny (4 zajęcia) – 60 zł


Etniczne tańce dla kobiet “Tanecznice z Zabierzowa”

Wtorek  18:00 – 20:30

18:00-19:00 grupa początkująca

19:00-20:30 grupa zaawansowana

Zajęcia bezpłatne.


Strefa Malucha

Środa

9:30 – 11:00 – Grupa młodsza (1-2 lata)

11:00 – 13:00 – Grupa starsza (2-3 lata)

Cena:

Karnet  4 zajęć – 100 zł


Kurs szycia “Szalone maszyny”

Środa

16.00 – 20:00

Cena za miesiąc to 130 zł – cena jednostkowa za zajęcia wynosi 32,50 zł za lekcję.


Zajęcia przyrodnicze

Sobota (jedne zajęcia w miesiącu)

15:30 – 17:00 – dzieci 4-7 lat

Cena: 30 zł za zajęcia


Zajęcia szachowe

Piątek

17:00 – 18:00 grupa I

Zapisy online:

https://www.dwiewieze.krakow.pl/zapisy-online-na-zajecia-szachowe-klub-szachowy-dwie-wieze-krakow/

W razie jakichkolwiek pytań, bardzo prosimy o kontakt z sekretariatem tel. 12 285 11 79, bądź e mail – sckipgz@zabierzow.org.pl.




SERDECZNIE  ZAPRASZAMY!

CZESNE  PŁATNE  DO  10-tego  KAŻDEGO  MIESIĄCA  GOTÓWKĄ LUB KARTĄ W  SEKRETARIACIE SAMORZĄDOWEGO  CENTRUM  KULTURY

BĄDŹ PRZELEWEM  NA  KONTO  SCKiPGZ (w tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę zajęć oraz miesiąc)

Konto bankowe:

Krakowski Bank Spółdzielczy oddział w Zabierzowie:

46 8591 0007 0030 0000 0462 0001

 

Kasa czynna:

Poniedziałek 9:00 – 17:00

Wtorek 9:00 – 17:00

Środa 9:00 – 17:00

Czwartek 9:00 – 15:00

Piątek 9:00 – 15:00