II edycja międzyregionalnego programu „Derby Artystyczne 2015”

Centrum Art-Plus w Krakowie organizuje II edycję międzyregionalnego Programu pn. „Derby Artystyczne – Śląsk & Małopolska’ 2015 i województwa ościenne”. Celem programu „Derby Artystyczne” realizowanego w ramach Projektu „Integracja Sztuki” jest integracja sztuki z odbiorcami a także integracja środowisk kulturotwórczych i artystycznych oraz danie możliwości prezentacji w wystawach poprzez udział w Programie dorobku artystów z obu regionów i gościnnie artystów z województw sąsiadujących. Program skierowany jest do artystów profesjonalnych oraz nieprofesjonalnych.
Artyści zainteresowani udziałem w Programie „Derby Artystyczne’ 2015” i realizowanych wystawach, będą mogli zgłosić swoje prace do prezentacji na dwóch głównych wystawach – jedna odbędzie się w Małopolsce, a druga na Śląsku – oraz na przygotowywanych 2-ch wystawach towarzyszących w województwach sąsiadujących. Temat przewodni tegorocznych wystaw malarstwa i grafiki to : „Kobieta oczami artysty” & „Barwy rzeczywistości” – i w tych tematach artyści malarze i graficy mogą zgłaszać prace na wystawy.
Dokładne informacje organizacyjne oraz materiały do pobrania, w tym druki do zgłoszeń, znajdują się na stronie informacyjnej programu: www.art-plus.info/derby
W razie jakichkolwiek pytań w przedmiotowej sprawie, prosimy o kontakt z biurem,
e-mail: biuro.art-plus@o2.pl lub telefon +48 518 208 014

Informacje ulotka_derby2015

Zaproszenie na Derby zaproszenie-na-Derby-2015_artysc-malopolskie__04.15__got.d…

Możesz również polubić…