Kalendarz wydarzeń w SCKiPGZ na maj

6 maja VIII Rowerowa Familiada z Wójtem Gminy Zabierzów w Gospodarstwie Rybackim „Dolina Będkowska”. Serdecznie zapraszamy na imprezę sportowo-rekreacyjną o charakterze rodzinnego rajdu rowerowego.

6 maja strażacy naszej gminy będą obchodzić swoje coroczne święto – Gminny Dzień Strażaka, tym razem zapraszamy Państwa na uroczystości do Bolechowic.

„Galeria na Piętrze” w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów zaprasza 7 maja na wernisaż „Pamiętajmy o ogrodach…”. Wystawa organizowana przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów, Stowarzyszenie Ceramika bez Granic oraz zaproszonych artystów. Prof. Marita Benke- Gajda oraz artyści ze Stowarzyszenia zaprezentują na wystawie prace inspirowane motywem ogrodu. Serdecznie zapraszamy!

10 maja uroczyste ogłoszenie wyników i rozdanie nagród w Konkursie Plastycznym organizowanym przez SCKiPGZ „Taniec”. 12 kwietnia komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach wiekowych. W celu zapoznania się z wynikami konkursu zapraszamy na naszą stronę internetową.

W najbliższym czasie rozpoczynamy w Samorządowym Centrum Kultury cykl zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci od 1 do 3 roku życia „Strefa Malucha”. Zajęcia organizowane dla maluszków, będą odbywać się trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek), w dwóch grupach wiekowych (12-24 m-ce i 2–3 lata), 10 osób w grupie. Zajęcia odbywają się z opiekunem. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 691 947 411.

Nadal zapraszamy na akcję artystyczną „Zostaw ślad”. Akcja jest integralną częścią odsłonięcia ściany ceramicznej na budynku Samorządowego Centrum Kultury.

12 maja w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów odbędzie się Przegląd Artystyczny Przedszkolaków „Zabierzowskie bajkogranie” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Zabierzów. Przegląd adresowany jest do najmłodszych mieszkańców naszej gminy, dzieci w wieku 4-7 lat. Zasady udziału w konkursie, oraz karta zgłoszenia dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej oraz w Sekretariacie SCKiPGZ przy ul. Szkolnej 2.

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów, Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie, Rada Sołecka Nielepic oraz Radny Gminy Zabierzów Stanisław Dam zapraszają uczniów klas VI szkół podstawowych oraz gimnazjalistów z terenu gminy Zabierzów do udziału w II Gminnym Konkursie Historycznym pt. Inka – dziewczyna wyklęta, niezłomna, niepokonana…. Konkurs odbędzie się 25 maja w świetlicy w Nielepicach.

Zapraszamy serdecznie do udziału w wydarzeniach!

 

Możesz również polubić…