Kobieta i pieniądze w Zabierzowie

Zapraszamy 15 marca o godz. 18:00 do Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów na spotkanie Klubu „Kobieta i Pieniądze”.
Pierwsza lekcja „Co mam dzisiaj w portfelu, czyli szczerze jak na spowiedzi”, to solidna analiza swojej obecnej sytuacji finansowej. Nauczysz się kalkulować  ile jest wart dzisiaj Twój majątek. Przeliczysz, jak długo jesteś w stanie przeżyć za to, co już masz bez konieczności pracy zarobkowej. To ważny sprawdzian Twojej kondycji finansowej. Odpowiedź na to pytanie pomoże Ci zaplanować dalsze działania.

Na czym polega idea – Kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, tworzymy wspólne biznesy, budujemy społeczność
kobiet niezależnych i edukujemy wg metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet.

Projekt powstał w oparciu o doświadczenie i edukację przekazywaną przez Dominikę Nawrocką w jej książce. Dominika na swej ścieżce życiowej doświadczyła wielu mocnych momentów, które doprowadziły ją do tego, co dzisiaj robi: prowadzi biznes, inwestuje i edukuje inne kobiety. Wraz z grupą fantastycznych kobiet buduje społeczność kobiet w całej Polsce, a niedługo być może i za jej granicami.

Spotykamy się co miesiąc w wybranym miejscu na kawę i wspólną edukację. Mamy też chwilę na networking i poznawanie się nawzajem. Następnie przez ok. 45 minut prowadzony jest panel edukacyjny. Na każdym klubie mamy inny fascynujący temat.

Uczestnictwo w Klubie to koszt minimalny, który pozwoli nam na pokrycie logistyki klubu: 19 zł.

Jakie wartości dodane, otrzymują uczestniczki?
1.      możliwość poznania świetnych, otwartych kobiet;
2.      edukację finansową, dzięki której budują bezpieczne i stabilne życie, bez zmartwień finansowych;
3.      zyskują nowe możliwości, inspiracje i przyjaźnie;
4.      otrzymasz materiały edukacyjne i bonusy od zaprzyjaźnionych partnerów.

Dodatkowo działania Klubów wspiera portal:
https://kobietaipieniadze.pl/

https://www.facebook.com/Klub-Kobieta-i-Pieni%C4%85dze-Zabierz%C3%B3w-1152979271506024/

https://kobietaipieniadze.pl/2017/11/4029/

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Agnieszką Zborowską 729 995 105

Możesz również polubić…