Komunikat

Mając na uwadze aktualne działania administracji rządowej i samorządowej zmierzające w kierunku stopniowej likwidacji ograniczeń dostępu obywateli do usług świadczonych przez instytucje oświatowe i kulturalne zdecydowaliśmy umożliwić Państwu obsługę bezpośrednią w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów od dnia 11 maja 2020 r.

Z uwagi na fakt, iż na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nadal obowiązuje stan epidemii, w trosce o Państwa zdrowie, a także zdrowie pracowników SCKiPGZ wprowadza zmiany w funkcjonowaniu jednostki.

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów nadal nie uruchamia zajęć stacjonarnych, kontynuowane są w formie zajęć i warsztatów on-line.

Na terenie Centrum Kultury poza pracownikami będą mogły przebywać maksymalnie 3 osoby. Po wejściu do budynku należy zdezynfekować ręce. Wszystkie sprawy będą załatwiane wyłącznie na parterze, przy przygotowanym specjalnie zabezpieczonym stanowisku.

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy o zachowanie środków ostrożności, dezynfekcję rąk oraz utrzymanie 2 metrowej odległości od rozmówcy.

Postaramy się dołożyć wszelkich starań by wizyta w Centrum Kultury była bezpieczna.

Możesz również polubić…