Ogłaszamy konkursy!

Samorządowe centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów zaprasza do udziału w konkursach, które odbędą się 14 lipca 2019 podczas XIX Rodzinnego Pikniku w Bolechowicach.

Zapraszamy do zmagań w konkursie kulinarnym na „Najlepsze pierogi bolechowickie”, którego celem jest promocja polskich produktów regionalnych, osadzonych głęboko w polskiej tradycji i od lat wytwarzanych tymi samymi metodami i według tych samych receptur.
Udział w konkursie należy zgłosić do 5 lipca na przygotowanym Formularzy zgłoszeniowym. 

Pierogi bolechowickie regulamin 2019

Podczas Pikniku w Bolechowicach przeprowadzony zostanie konkurs na pamiątkę z regionu “Zabierzów- moja gmina, moje miejsce”. Uczestnik konkursu będzie miał za zadanie wykonać własnoręcznie pamiątkę, która kojarzy się z terenem malowniczo położonej Gminy Zabierzów. Przedmiotem konkursu mogą być min.: rzeźba, płaskorzeźba, malarstwo na szkle, plecionkarstwo, kowalstwo artystyczne, garncarstwo, wytwory rękodzieła artystycznego lub ludowego. Celem konkursu jest pozyskanie ciekawych pamiątek turystycznych, kojarzonych z obszarem Gminy Zabierzów, służących jego promocji oraz stanowiących atrakcyjną pamiątkę dla turystów.
Udział w konkursie należy zgłosić do 8 lipca 2019 r. 

karta zgłoszenia pamiątka z regionu
Pamiątka z regionu regulamin

Przegląd Ludowy im. Józefa Kruka to inicjatywa, która odbędzie się po raz trzeci. Celem przeglądu jest ukazanie i pielęgnowanie wartości kulturalnych wyrażanych w muzyce i pieśni ludowej i skierowany jest do kapeli, solistów śpiewaków, solistów instrumentalistów, zespołów śpiewaczych z terenu powiatu krakowskiego.
Udział w przeglądzie należy zgłosić do 8 lipca 2019 r.

karta zgłoszenia przegląd im. J.Kruka
Regulamin Przegląd J.Kruka

konkursy plakat

Możesz również polubić…