OGŁOSZENIE!

Szanowni Państwo,
ze względu na pojawienie się w Krakowie zarażenia koronawirusem COVID-19, działając w trosce o zdrowie uczestników zajęć organizowanych przez Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów informuję, że :

W budynku przy ul. Szkolnej 2, przeprowadzana jest codzienna dezynfekcja miejsc istotnych z punktu widzenia przeciwdziałania zarażaniu COVID-19, w tym m.in.punktów sanitarnych oraz klamek.

W budynku prowadzona jest również akcja informacyjna o sposobach przeciwdziałania zarażeniom poprzez zachowanie zasad higieny.

Obecnie wszystkie zajęcia odbywają się normalnie, natomiast zaplanowane wydarzenia zostają odwołane /Gminny Konkurs Recytatorski, Kiermasz Rzeczy Niepotrzebnych/ .

W przypadku jakichkolwiek zmian, wynikających z poleceń służb sanitarnych oraz organów państwowych lub samorządowych, będziemy o tym informować niezwłocznie za pośrednictwem strony internetowej SCKiPGZ oraz profilu fb.

Jednocześnie zwracam się do Państwa z prośbą o zachowanie ostrożności, a w przypadku zaobserwowania u siebie objawów infekcji, proszę o powstrzymanie się od uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez SCKiPGZ.

Aleksandra Małek
Dyrektor Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów.

Możesz również polubić…