Ogólnopolski Konkurs Siedem Grzechów Głównych

Ogólnopolski Konkurs Siedem Grzechów Głównych – wydarzenie adresowane do twórców poezji, malarstwa i prac graficznych – dzieci, młodzieży i dorosłych z całego kraju. Konkurs dedykowany jest tematyce 7 grzechów głównych, a jego celem budowanie artystycznego dialogu na ważne tematy religijne, moralne i społeczne oraz wyłonienie najbardziej utalentowanych autorów prac, najtrafniej obrazujących tematykę konkursu. Konkurs cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem twórców. Do ostatniej jego edycji zgłoszono ponad 1100 prac w 4 kategoriach artystycznych (poezji, malarstwa, grafiki warsztatowej, grafiki komputerowej), tak z regionu, jak i odległych zakątków Polski.

Zgłoszenia instytucjonalne lub indywidualne prac przyjmowane będą do dnia 27 marca 2020r.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody finansowe i rzeczowe.

Ogłoszenie wyników zaplanowano na 10 kwietnia b.r.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 kwietnia 2020r. o godz. 11.00 w Sali Agora w Pałacu Kultury Zagłębia. Oprócz oficjalnego wręczenia nagród laureatom, planowane jest otwarcie wystawy pokonkursowej z towarzyszeniem muzyki na żywo i drobny poczęstunek.

Szczegóły regulaminu, karty zgłoszenia uczestnictwa i inne niezbędne załączniki znajdują się na stronie www.palac.art.pl

Uprzejmie informujemy, że osobą odpowiedzialną za realizację konkursu jest obecnie Agnieszka Młynarczyk, kierownik Działu Marketingu (agnieszka.mlynarczyk@palac.art.pl32 733 88 28; 694 416 399).

7 grzechów

Załącznik nr 1 oświadczenia 7 GG

Załącznik nr 2 zgłoszenie poezja 7 GG

Załącznik nr 3 zgłoszenie malarstwo 7 GG

Załącznik nr 4 grafika warsztatowa 7 GG

Załącznik nr 5 grafika komputerowa 7 GG

Możesz również polubić…