„OKNO NA PEJZAŻ” TADEUSZ STRAMA – wystawa fotografii

W niedzielę /24 czerwca 2018 r/ zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Stramy.

 

                                                            

 

    „ OKNO  NA  PEJZAŻ

  • Tadeusz Strama, w czasach szkolnych fotograf amator. Powrócił do swoich zainteresowań po przejściu na emeryturę. Przyjaciele i rodzina uważają, Ze jest to bardzo udany powrót.W ciągu ostatnich kilku lat Tadeusz doskonalił warsztat przy wsparciu Fotoklubu Nadrudawskiego i jego opiekuna Wojtka Dworaczka. Wzbogacił  swoje   umiejętności dzięki wymianie doświadczeń oraz zgłębianiu technik i tajemnic fotografii. Ciekawość  świata i chęć dokumentowania otaczającej nas rzeczywistości zaowocowały powstaniem  tysięcy kadrów o przeróżnej tematyce. Najbardziej jednak  ujęła i zafascynowała Tadeusza fotografia pejzażowa.

 

  • Pasja fotografowania łączy się z umiłowaniem podróży, wędrówek górskich i nizinnych, chęci przeżywania przygody i obcowania z pięknem przyrody. Do tego należy dodać pragnienie dzielenia się swoimi wrażeniami z drugim  człowiekiem.

 

  • Tadeusz uważa, że fotografia pejzażowa to również zajęcie, które pomaga utrzymać dobrą kondycję i zdrowie.  Ponadto rozwija i wzmacnia relacje międzyludzkie dając radość podziwiania wschodów i zachodów słońca w dobrym towarzystwie. Za to towarzystwo oraz szlifowanie warsztatu podczas licznych wyjazdów plenerowych serdecznie dziękuję Michałowi Sośnickiemu, mojemu drugiemu przewodnikowi po świecie  malowania kadrami.

 

  • Oddając się pasji fotografowania smakujemy przestrzeń wyostrzonymi zmysłami, skupiając się na wybranych detalach,  zatrzymujemy ulotne momenty po to, aby ich piękno ukazać innym.

 

 

 

  • Zainteresowanych i chcących śledzić rozwój pasji Tadeusza zapraszamy do odwiedzenia jego bloga: www.strama.flog.pl

 

zaproszenie ST

 

 

TS__1570a TS__1422k TS__1071k TS__5014 TS__4797a TS__3757a

Możesz również polubić…