Organizacja pracy SCKiPGZ od 31 stycznia 2022

W związku ze stale rosnącą liczbą zakażeń wirusem SARS-Cov2 Dyrektor SCKiPGZ wprowadza zmiany w funkcjonowaniu Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów. 

  1. Wejście do budynku zostaje ograniczone do osób uczęszczających na zajęcia stałe w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów. 
  2. Przy drzwiach wejściowych do budynku umieszczona została skrzynka podawcza, w sprawach pilnych prosimy o użycie dzwonka. 
  3. Wszelkie sprawy nie wymagające osobistej wizyty powinny być załatwiane drogą elektroniczną lub telefoniczną. 
  • sekretariat SCKiPGZ 12 285 11 79, 603 171 747, sekretariat@sckipgz.pl

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Instytucji Kultury zajęcia stałe w terminie od 31.01 do odwołania odbywają się w zaostrzonym reżimie sanitarnym. 

Zajęcia indywidualne gry na instrumentach (pianino, gitara, ukulele, skrzypce) odbywają się w zgodnie z obowiązującym grafikiem zajęć. W trakcie zajęć, zarówno uczeń jak i nauczyciel zobowiązani są do zakrywania ust oraz nosa. Wietrzenie sali warsztatowej odbywa się po każdej zakończonej lekcji. 

Zajęcia grupowe prowadzone są z zachowaniem 15 mkw przestrzeni na osobę, do limitu nie wlicza się osób posiadających ważne certyfikaty covidowe. Ze względu na konieczność zachowania limitu osób, część grup zostanie podzielonych na mniejsze. Dotyczy to w szczególności zajęć plastycznych i ceramicznych. W trakcie zajęć, zarówno uczestnicy jak i prowadzący zobowiązani są do zakrywania ust oraz nosa. Wietrzenie sali warsztatowej odbywa się po każdej zakończonych zajęciach.

Powyższe zasady pracy obowiązują od dnia 31.01.2022 r., do odwołania. 

Możesz również polubić…