Październik w SCKiPGZ

8 października – spektakl teatralno – muzyczny “Księga Lasu” – W sobotę w Centrum Kultury w Zabierzowie odbył się spektakl „Księga Lasu”.

Księga Lasu to spektakl teatralno-muzyczny dla dzieci – piękna i mądra opowieść o najważniejszych wartościach, jakie liczą się w życiu.

Przedstawienie dostarczyło publiczności zgromadzonej w SCKiPGZ wiele emocji i wzruszeń artystycznych.

e mo h

8 października – Recital Anny Treter zainaugurował Sezon Artystyczny w SCKiPGZ – Recital Anny Treter zainaugurował Sezon Artystyczny w SCKiPGZ. Atmosfera była wspaniała, muzyka piękna.

W tym dniu podziękowaliśmy naszym sponsorom za pomoc i współpracę przy organizacji wydarzeń kulturalnych w roku 2016.

3 2 1 7 4

9 października – XI Dzień Seniora w Zabierzowie – W dniu 9  w niedzielę sala widowiskowa Centrum Kultury w Zabierzowie wypełniona została po brzegi miejscowymi seniorami, którzy przybyli na swoje święto na zaproszenie Klubu Seniora „Złota Jesień”, Sołtysa i Rady Sołeckiej oraz Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów, aby już po raz jedenasty obchodzić swoje doroczne święto.

senior zab1 senior zab3 zanior zab2

15 października – III Międzygminna Bitwa Kulinarna Kół Gospodyń Wiejskich – to była prawdziwa bitwa na … zupy, żurki, barszcze, pierogi, gołąbki, ciasta i … nalewki

kgw1 kgw2 kgw3

21 października – wieczór poezji śpiewanej w Rudawie –  wydarzenie z cyklu I nie nudzi się wśród ludzi…, który ma służyć pokazaniu ciekawych ludzi i ich pasji. Występ Izy Frąckowiak był już szóstym tego rodzaju spotkaniem.

rudaw1 rudaw2 rudaw3

21 października – w sali widowiskowej SCKiPGZ odbył się Drużynowy Turniej Szachowy Szkół w ramach Gimnazjady oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Udział wzięło siedem drużyn ze szkół podstawowych oraz trzy gimnazjalne. Nad regulaminowym przebiegiem zawodów czuwał sędzia Dariusz Mikrut.

szachy1 szachy2

22 października – mieliśmy przyjemność być współorganizatorem turnieju tanecznego Uskrzydlone Grand Prix Senior – Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategorii Seniorów

taniec1 taniec2 taniec3

23 października – Dzień Seniora w Bolechowicach – 23 października 2016r. w Bolechowicach, sołtys Henryk Krawczyk wraz z Radą Sołecką, przy pomocy mieszkańców Bolechowic, uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Bolechowicach, Klubu Seniora oraz SCKiPGZ zorganizował coroczne obchody Dnia Seniora.

bole1 bole2 bole3

26 października – Miejski Dzienny Dom Pomocy Społecznej na os. Szkolnym 20 w Krakowie obchodził jubileusz 20-lecia działalności. Z kolei Centrum Kultury i Rekreacji Seniorów świętowało 10-lecie istnienia. Z tej okazji w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbyły się okolicznościowe uroczystości, na które i my byliśmy zaproszeni.

kongres1

dav

27 października – Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych oraz Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów zorganizowało warsztaty konsultacyjne dotyczący statutu Rady Seniorów Gminy Zabierzów

1 2 3 4

Możesz również polubić…