Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej Kolędy to czas”

W imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej Zabierzowa oraz Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów, organizatorów Przeglądu Kolęd i Pastorałek “Hej Kolędy to czas”, zwracamy się z propozycją wzięcia udziału w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek pod patronatem Wójta Gminy Zabierzów, który odbędzie się 13 stycznia 2017 r. w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów.

Przegląd będzie miał formułę konkursu adresowanego do dzieci w wieku od 5 lat oraz młodzieży gimnazjalnej.

Chcielibyśmy zachęcić uczniów z gminy Zabierzów do uczestnictwa w konkursie. Poprzez udział w przeglądzie uczniowie będą mogli zaprezentować swoje umiejętności muzyczne i spotkać się z rówieśnikami o podobnych zainteresowaniach. Występy będzie oceniało profesjonalne jury.

Stawiamy sobie za główny cel ożywienie tradycji rodzinnego kolędowania, śpiewu zespołowego, poznawanie nieznanych i zapomnianych polskich kolęd i pastorałek, a także prezentację efektów pracy młodych wykonawców oraz ich nauczycieli.  

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Udział w konkursie należy zgłosić do 5 stycznia 2017 r. w sekretariacie SCKiPGZ lub telefonicznie 12 285 11 79, bądź 603 17 17 47.

Chęć udziału można przesłać również mailem na adres: abojanowska.sckipgz@gmail.com.

Przegląd Kolęd i Pastorałek

Karta Zgłoeszenia

kolędy

Możesz również polubić…