Ruchowe

  • YOGA
  • Body Shape
  • Pilates
  • Zdrowy kręgosłup
  • Gimnastyka korekcyjna

Yoga

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich pragnących rozpocząć trening swojego ciała jak i duszy. Uczestnicy mają możliwość zapoznania się z różnymi technikami oddechowymi oraz pozycjami ciała tzw. asanami, co prowadzi do poprawy jakości życia oraz utrzymania w zdrowiu i harmonii swojego ciała.
Zajęcia prowadzi Monika Podleśny.

Poniedziałek 18:30 – 19:30

Zajęcia trwają 55 minut.

Body Shape

Body Shape są to zajecia prowadzone w muzyce. Ćwiczenia są bardzo korzystne dla ciała, a przy tym mogą je wykonywać nawet osoby dopiero zaczynające przygodę z regularnymi treningami. Zestaw ćwiczeń wykonuje się w tempie umiarkowanym co pozwala na skoncentrowanie się na technice i dokładności. Ćwiczenia pozwalają na wzmocnienie poszczególnych partii ciała, tj. klatka piersiowa, pośladki, brzuch, ramiona, grzbiet, uda. Przy ich wykonywaniu stosuje się obciążenia (np. gumy, hantle, stepy).
Zajęcia prowadzi Monika Podleśny.

Poniedziałek 19:30 – 20:30

Zajęcia trwają 55 minut.

Pilates

Pilates to rodzaj treningu o umiarkowanej intensywności, który koncentruje się na wzmacnianiu mięśni głębokich. Jego podstawą jest wykonywanie precyzyjnych, płynnych ruchów, świadomy oddech i maksymalne skupienie na ćwiczeniach. Efekty treningu metodą Pilates to wzmocnienie mięśni, poprawa równowagi i koordynacji ruchowej, wysmuklenie sylwetki, redukcja napięcia oraz rozluźnienie całego ciała.

Zajęcia prowadzi Monika Podleśny.

Czwartek 19:00 – 19:55

Zajęcia trwają 55 minut.

Cena:

pojedyncze wejście – 20,00 zł

Karnet miesięczny (4 wejścia) – 70,00 zł

Karnet miesięczny (8 wejść na dowolne zajęcia z bloku) – 120,00 zł

Karnet 2-miesięczny (16 wejść na dowolne zajęcia z bloku) – 220,00 zł


Zdrowy kręgosłup

Dedykowany dla osób pracujących przy komputerze. Ćwiczenia te pomogą  wzmocnić mięśnie stabilizujące kręgosłup, zwiększyć ruchomości kręgosłupa oraz wyrównać napięcie mięśniowe.
Zajęcia prowadzi Anna Ścibor-Pilch.

Termin

Poniedziałek 17:15 – 18:15

Czwartek 8:00 – 9:00

Cena:

pojedyncze wejście – 20 zł

Karnet miesięczny (4 wejścia) – 70,00 zł

Karnet miesięczny (8 wejść na dowolne zajęcia Pilates z piłkami lub Zdrowy kręgosłup) – 120,00 zł


Gimnastyka korekcyjna

Gimnastyka korekcyjna służy wspomaganiu prawidłowego rozwoju ruchowego dziecka, kształtowaniu prawidłowej postawy oraz eliminowaniu błędów w postawie dziecka. Jej celem jest zapobieganie urazom oraz odchyleniom od prawidłowości, jak również zlikwidowanie oraz zahamowanie istniejących wad, spowodowanych niepoprawnym ułożeniem ciała.

Przedział wiekowy: 6 – 13 lat

Termin:

Środa: 17:00 – 17:45

Prowadząca: Monika Podleśny

Cena:

Karnet miesięczny (4wejścia) – 80,00 zł

.

Możesz również polubić…