Sukces WOŚP w Zabierzowie

W tym roku sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieszczący się przy Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów zebrał 50037, 04 zł. To rekordowa kwota zebrana dotychczas na terenie gminy Zabierzów. Sukces ten jest zasługą pracy wielu wolontariuszy oraz wsparcia i koordynacji całego zespołu SCKiPGZ.

Finał WOŚP rozpoczął się o godzinie 16.00. Kuluary SCKiPGZ wypełnił tłum mieszkańców, którzy przyszli wesprzeć WOŚP i podziwiać występy wykonawców. Można było zakupić bilet – cegiełkę, która równocześnie była losem w loterii fantowej. Obok Klub Seniora „Złota Jesień” z Zabierzowa przygotował Kawiarenkę Babuni, gdzie każdy mógł zasmakować w domowych wypiekach i słodyczach. Można było zakupić ręcznie robione drewniane świeczniki oraz ceramikę ozdobną. Całość ze sprzedaży była przeznaczona była na wsparcie WOŚP.

Na scenie centrum kultury wystąpił przebojowy zespół Frygi – Drygi z pokazem tańca nowoczesnego. W dalszej części bawili publiczność: Klub Seniora z Rudawy w swoich oryginalnych strojach z występem wokalno – instrumentalnym, oraz Klub Seniora z Kobylan. Podziwiać można było również pokazy tańców Andegaweńskiej Szkoły Rycerskiej, dziewczęta z zespołu CONTRA oraz pokaz Zumby. Wszystko to było urozmaicone animacjami prowadzonymi przez Agnieszkę Mleczko.

Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom, którzy wsparli naszą akcję WOŚP:
– Cybernet WMW Józef Woch
– Pizzeria Marco Moni’Ola
– Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zabierzowie
– Restauracja Kochanów
– Cukiernia „JANA”
– Cukiernia Gołdynia
– Warsztaty Terapii Zajęciowej w Więckowicach
– Firma Krak-Smak

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 24 25 26 27 28 29

Możesz również polubić…