Taneczne i ruchowe

  • Balet
  • Fitness
  • Gimnastyka ogólnorozwojowa
  • Szkoła tańca Frygi-Drygi
  • Etniczne tańce dla kobiet /Tanecznice z Zabierzowa
  • Gimnastyka dla dzieci
  • Taniec towarzyski

Balet

Nasza propozycja obejmuje zajęcia taneczno-baletowe, łączące piękno ruchu klasycznego z muzyką. W programie przewidujemy balet klasyczny, modern, podstawowe kroki tańca ludowego oraz elementy rytmiki, mające na celu wykształcenie wrażliwości, płynności i harmonii ruchów w tańcu. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 roku życia.
Zajęcia prowadzi Aneta Ostrowska-Skorupska.

 

 

FITNESS

Czym jest fitness? Fitness jest określeniem akcentującym stosowność. Oznacza to, że dzięki ćwiczeniom fizycznym człowiek staje się coraz lepiej przystosowany do życia codziennego, odporniejszy na stres i inne negatywne czynniki. Wydajność w pracy zawodowej zwiększa się, a organizm szybciej się regeneruje oraz potrzebuje też mniej snu.
Dzięki systematycznej aktywności zajęcia pozwalają uzyskać dobrą kondycję fizyczną, pozostać kobietom w doskonałej formie aż do późnej starości.
Zajęcia prowadzi Kinga Herbutowicz.

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA (min.10 osób)

 

Gimnastyka ogólnorozwojowa

Gimnastyka ogólnorozwojowa to zajęcia o umiarkowanej intensywności, przeznaczone dla wszystkich. Przygotowany zestaw ćwiczeń ma na celu wzmocnienie i ujędrnienie wszystkich grup mięśniowych (ręce, klatka piersiowa, brzuch, grzbiet, pośladki, uda). Podczas zajęć wykorzystywane są hantle, taśmy, piłki, kijki. Całość zajęć zakończona krótkim stretchingiem.
Zajęcia prowadzi Anna Pilch.

 

 


Szkoła Tańca Frygi-Drygi

Szkoła oferuje szereg kursów tanecznych m.in. hip-hop, jazz czy broadway. Szczegółowy grafik i cennik na stronie:

www.frygidrygi.com

 

Etniczne tańce dla kobiet /Tanecznice z Zabierzowa

Tanecznice chętnie przyjmą w swe szeregi kolejne Panie chętne, by przezwyciężać swoje słabości, uczyć się i bawić. Nie należy obawiać się o swoje umiejętności. Niezbędnie należy posiadać jedynie chęci i poczucie humoru.
Połączone dłonie oraz koło, w którym panuje jedność i równość są ich znakiem rozpoznawczym.
Wychodząc z założenia, że nikt nie zrozumie kobiecych spraw tak jak inne kobiety dzielą ze sobą radości i smutki, sukcesy i porażki mając pewność, że podczas cotygodniowych spotkań koleżanki wysłuchają, zrozumieją, zaś taniec pozwoli na chwilę zapomnieć o szarej codzienności.
W repertuarze zespołu znajdują się między innymi tańce: polskie, rumuńskie, żydowskie, mołdawskie, greckie, włoskie i irlandzkie.
Zespół prowadzi Urszula Molenda.

Zobacz także...