Teatr na wyciągnięcie …. jednego kliknięcia!

teatr w sieci 2
 

Kwarantanna dla każdego z nas to wyjątkowo trudny okres. Zarówno dorośli jak i dzieci, próbują odnaleźć się w nowej, zaskakującej rzeczywistości. Z pomocą przychodzą różne formy rozrywki, które usiłują umilić nam czas spędzony w domach. Internet jest pełen różnorodnych propozycji, kierowanych do osób w każdym wieku. Tylko jak, w gąszczu zalewających nas informacji wybrać, te najbardziej wartościowe? Jak spędzać czas twórczo i mądrze? Z pomocą przychodzą pracownicy Centrum Kultury, którzy sprawdzili poszczególne propozycje i wybrali takie, z którymi szczególnie warto spędzić czas.

Poniżej prezentujemy listę wyjątkową, bo dotyczącą oferty teatrów. Mamy nadzieję, że każdy – młodszy i starszy – znajdzie coś interesującego! Zapraszamy zatem do magicznego świata teatrów online!

Spektakle kierowane do młodszych widzów :

 Teatr im. Ludwika Sokolskiego w Tarnowie

Dla całej rodziny:

Teatr Miniatura w Gdańsku

Dodatkowo zachęcamy do Strefy Zabawy i skorzystania z insertujących zajęć i zabaw opracowanych przez artystów Teatru – TUTAJ

Teatr Lalka w Warszawie oferuje adaptację książki K. MakuszyńskiegoKrawiec Niteczka

Teatr Władca Lalek  proponuje żartobliwą interpretację  Czerwonego Kapturka

 Krakowski Teatr Groteska przygotował ofertę codziennych zajęć teatralnych, m.in. najpopularniejsze piosenki ze spektakli granych w Grotesce oraz weekendowe oglądanie spektakli.

Propozycje dla dojrzalszej publiczności:

Teatr Wielki – Opera Narodowa

Na dedykowanej stronie (TUTAJ)  można oglądać bogaty katalog tytułów baletowych, operowych a także reportaży na temat teatru m.in. :

Ninateka – to wyjątkowo bogaty zbiór zawierający filmy, spektakle, słuchowiska i wystawy dostępne bez wychodzenia z domu.

Dodatkowo, codziennie o godz. 20.00 odbywają się pokazy specjalne.

Narodowe Forum Muzyki – oferuje online wydawnictwa płytowe oraz transmisje z koncertów. Szczegółowe informacje wraz z instrukcja korzystania z oferty znaleźć można (TUTAJ)

Możesz również polubić…