Tropami gminy Zabierzów – wyniki konkursu

Od sierpnia mieszkańcy gminy Zabierzów mieli okazję wziąć udział w pierwszej edycji zabawy pt. Tropami Gminy Zabierzów, polegającej na zwiedzaniu wyznaczonych miejscowości oraz wykonywaniu zadań z nimi związanych. W okresie letnim SCKiPGZ opracowało zadania dla miejscowości takich jak: Bolechowice, Pisary, Kobylany, Nielepice, Brzezie oraz Zelków. Polecenia i zagadki dotyczyły zarówno historii miejscowości jak również wymagały aktywności plastycznej, fizycznej i spostrzegawczości. Każdy uczestnik miał za zadanie wypełnić specjalną Kartę tropiciela, zdobyć odpowiednią pieczęć oraz dostarczyć Kartę do Centrum Kultury.
Po tygodniach zmagań Tytuł Tropiciela Gminy Zabierzów otrzymał Jakub Cader z Zabierzowa, który jako pierwszy pokonał wszystkie trasy i poprawnie rozwiązał zadania. Drugie miejsce w zabawie zajęły ex aequo Zofia Pikul oraz Karolina Żak z Bolechowic, a trzecią nagrodę otrzymał Filip Żak.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy po odbiór nagród do Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów.

2 3

Możesz również polubić…