Wakacyjny Turniej Szachowy

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów oraz Klub Szachowy Dwie Wieże zapraszają na Wakacyjny Turniej Szachowy. Rozgrywki odbędą się w dniach 1-2 sierpnia 2020 r. w SCKiPGZ przy ul. Szkolnej 2.

Komunikat turnieju

Cel zawodów:
Popularyzacja szachów wśród dzieci, młodzieży w Gminie Zabierzów
Promocja Klubu Szachowego Dwie Wieże Kraków

Organizator:
SCKiPGZ w Zabierzowie oraz Klub Szachowy Dwie Wieże Kraków

Miejsce:
Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów ul. Szkolna 2 w Zabierzowie

Udział:
W turnieju mogą wziąć zaproszeni zawodnicy. Obowiązuje system szwajcarski w 1 grupie:

Gr.  Tempo gry                            Termin                  Opłaty*                 Uczestnictwo
OPEN     7 rund, 60’                       1-2 sierpnia              50 zł                       preferowanie zawodnicy od rank 1600 Pzszach

Dane do przelewu:
Opłata startowa wynosi 50 złotych. Wpisowe można wpłacać tylko przelewem na numer konta Organizatora 87 1750 0012 0000 0000 3717 8152 . Zawodnicy z Gminy Zabierzów wpisowe wynosi: 25 zł.  

Uwaga:
Uczestnictwo należy zgłosić mailowo do dnia 29.07.20 szachy@dwiewieze.krakow.pl. Należy podać imię i nazwisko, datę ur., klub i kategorię szachową.

Nagrody:
Puchary za miejsca 1-3 w kategorii OPEN, juniorka do lat 12 osobno.

Terminarz:
OPEN:
sobota (1.08):  do 930 odprawa techniczna, 0945 start, od 0945 rundy 1-4, ok. 1430
niedziela (2.08):   do 900 start rundy 5, rundy 5-7, ok. 1515 zakończenie.

Uwagi:

  • Ze względów epidemii Covid-19 podczas zawodów nie będzie można pozostawić telefonów i innych rzeczy na sali gry. Jednocześnie podczas rozgrywek będzie dostępna tylko woda butelkowana.    
    Przed wejściem na salę gry na własną prośbę będzie można zmierzyć temperaturę. Dezynfekcja rąk jest obowiązkowa.                  Szachy, szachownica oraz stoliki będą dezynfekowane przez każdą rundą.
    Przed zawodami prosimy o dostarczenie oświadczeń o stanie zdrowia (dostępny formularz). Jeśli zawodnicy poczują się chorzy nie mogą brać udziału w rundzie i powinni niezwłocznie poinformować organizatora i opuścić Samorządowe Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie przy ul Szkolnej 2 w Zabierzowie.
  • W turnieju obowiązują aktualne przepisy FIDE i PZSzach. Ostateczna interpretacja komunikatu należy do organizatora.
  • Uczestnicy turnieju ubezpieczają się samodzielnie. Organizator nie zapewnia opieki wychowawczej nad niepełnoletnimi uczestnikami turnieju. Za ich zachowanie odpowiadają opiekunowie.
  • Każdy uczestnik zgłaszający się do Turnieju wyraża zgodę na utrwalanie i publikacje ich wypowiedzi w formie wywiadów, a wizerunku w formie zdjęć, nagrań filmowych wykorzystywanych przez prasę, telewizję, radio i Internet, a także na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku.
    – Organizator zastrzega sobie prawo do nieodpłatnego wykorzystywania materiałów audiowizualnych zrealizowanych podczas Turnieju, a w szczególności zdjęć, materiałów filmowych, wywiadów i nagrań dźwiękowych przedstawiających uczestników w celach informacyjnych i promocyjnych swoich lub Sponsora, w nawiązaniu do  relacji z Turnieju.

szachy turniej sierpniowy

Możesz również polubić…