Warsztaty magiczno-chemiczne
Zapraszamy dzieci w najbliższy czwartek 9 kwietnia o godz. 17:00 na Warsztaty Magiczno-Chemiczne, które poprowadzi Ania Kukawska.
Warsztaty zostały przygotowane w taki sposób, aby wykorzystać artykuły znajdujące się w każdym domu.
Informacje dotyczące udziału w Warsztatach chemiczno-magicznych
Warunki udziału w warsztatach
• Warsztaty odbędą się w czwartek, 9 kwietnia o godzinie 17.00
• Rodziców, których dzieci wyrażą chęć udziału w warsztatach, prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres rzajac.sckipgz@gmail.com. W informacji zwrotnej otrzymają Państwo w czwartek link umożliwiający udział w spotkaniu online.
• Warsztaty zostaną przeprowadzone za pomocą aplikacji Zoom. Prosimy o zainstalowanie programu na komputerach PC https://zoom.us/download lub smartfonach https://play.google.com/store/apps/details?id=us.zoom.videomeetings&hl=pl
• W przypadku zbyt dużej liczby chętnych o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Co należy przygotować?
• średniej wielkości miskę (lub dwie) oraz mniejszą miseczkę
• mąkę ziemniaczaną
• wodę
• klej do slime + aktywator (zamiast aktywatora ewentualnie Aftin z apteki)
• brokat (opcjonalnie)
• barwnik spożywczy (opcjonalnie)
• piankę do golenia
• sodę oczyszczoną
• pieprz w ziarnach lub ziele angielskie
• goździki
• misie żelki
• cukier puder
• dostęp do mikrofalówki
Prosimy rodziców o pomoc dzieciom w warsztatach, zwłaszcza przy robieniu glutów slime. Jeśli ktoś nie będzie miał składników, to może po prostu oglądać, jak to się robi.
Przepisy wyślemy wszystkim po zakończeniu warsztatów – każdy będzie mógł wrócić do nich później.
Będziemy bardzo wdzięczni za przesłanie na adres rzajac.sckipgz@gmail.com kilku zdjęć z przebiegu warsztatów. Zostanę one wykorzystane w materiałach (m.in. Facebook, Instagram) promujących działalność Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów. Ich przesłanie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację.
Życzymy wszystkim dobrej zabawy!!!