Wirtualny Kalendarz adwentowy

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia Centrum Kultury przygotowało wirtualny Kalendarz adwentowy dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Zabierzów. Grudzień to bowiem czas specjalny. Od nas tylko zależy jak go spędzimy. Czy rzucimy się wir przedświątecznych przygotowań, czy wybierzemy to, co dla naszej rodziny najważniejsze: bliskość, pokój i radość, czyli najpiękniejsze prezenty w codzienności.

Każdego dnia, rozpoczynając od 1 grudnia, na stronie www Centrum Kultury będzie publikowane zadanie do wykonania w ramach przygotowania do świąt oraz grafika – puzzel do pobrania. Grafika – puzzel stanowi jeden element układanki, składającej się z 24 puzzli. Codziennie będzie inny, tak aby ułożyć całość – obrazek nawiązujący do magii świąt Bożego Narodzenia.

Uwaga – puzzle każdego dnia będą zmieniane, więc nie będzie możliwości pobrania puzzla z innego dnia niż bieżący.
Zebranie wszystkich elementów układanki zostanie nagrodzone. Każdy, kto dostarczy do Centrum Kultury pełny obrazek do 5 stycznia 2021 r. otrzyma noworoczny upominek.

Dodatkowo na każdy dzień SCKiPGZ będzie proponowało wykonania różnych zadań, aby umilić czas oczekiwania na święta. Obserwujcie więc fanpage na Facebook’u oraz stronę www. 

Bądźmy razem i wspólnie przeżyjmy ten magiczny czas. 

plakat

Puzzle do pobrania:

Puzzel nr 24
Puzzel nr 25

 

 

Możesz również polubić…