WOŚP 2017 finał w Zabierzowie

plakat WOŚP

Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia odbędzie się XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku w ramach sztabu działającego przy Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów będzie kwestowało 77 wolontariuszy z 8 szkół naszej gminy. W Samorządowym Centrum od godz. 15.00 odbywać się będzie cykl występów scenicznych. Zaprezentują się; zespół Even Flow oraz kluby seniora: „Dolce Vita” z Bolechowic, „Jarosze” z Brzezinki i „Złota Jesień” z Zabierzowa.

Kluby z Kobylan i Nielepic poprowadzą „Kawiarenkę Babuni” gdzie za datek do puszki będzie można otrzymać pyszne ciasto własnej roboty, napić się kawy lub herbaty. Gminna Biblioteka Publiczna w Zabierzowie – za datek – przekazywać będzie ciekawe książki. Pracownia Ceramiczna przygotowuje kiermasz prac dzieci. Każdy uczestnik imprezy będzie mógł zakupić bilet – cegiełkę o wartości 5 zł, który weźmie udział w losowaniu nagród przekazanych przez sponsorów. Szczegółowy wykaz firm, które wsparły tegoroczny WOŚP w Zabierzowie zamieścimy w sprawozdaniu z imprezy. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie w SCKiPGZ coś dla siebie – SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

A teraz trochę historii, sztab przy Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów działa nieprzerwanie od roku 2006 – to już 12 lat. W dotychczasowych 11 edycjach zebraliśmy łącznie 442 693,97 zł nie licząc walut obcych. Do pół miliona brakuje nam 57306,03 zł. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa hojności uda się nam zebrać taką kwotę. Byłoby to piękne uhonorowanie XXV Finału.

 

JESZCZE RAZ SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

Możesz również polubić…