WYNIKI KONKURSU „OZDOBA CHOINKOWA”

Kategoria klasy 0 – III:

I miejsce:

Emilia Laskowska, kl. III, Szkoła Podstawowa w Zabierzowie

Mateusz Zieliński, lat 7, Szkoła Podstawowa w Balicach

II miejsce:

Krzysztof Plewiński, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Rząsce

Mikołaj Zagata, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Rząsce

III miejsce:

Elena Piwowar, kl. III, Szkoła Podstawowa w Balicach

Kacper Sikorski, kl. III, Szkoła Podstawowa w Balicach

Wyróżnienie:

Lena Siudek, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Rząsce

Bogumił Rajchel, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Rząsce

Dawid Kopczyk, kl. I, Szkoła Podstawowa w Balicach

Szymon Kisielewski, kl. I, Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Emilia Frejlich, kl. I, Szkoła Podstawowa w Rząsce

Zuzanna Derba, kl. II, Szkoła Podstawowa w Rząsce

Stefan Kubaty, kl. I, Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Igor Dzieża, kl. I, Szkoła Podstawowa w Balicach

Maria Wójcik, kl. I, Szkoła Podstawowa w Zelkowie

Maksymilian Głowacz, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Rząsce

Maciej Gorący, lat 4, Przedszkole „Słoneczne Wzgórze”

Hania Dąbrowska, kl. II, Szkoła Podstawowa w Zabierzowie

Maja Dąbrowska, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Zabierzowie

Alicja Krawiec, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Zelkowie

Aleksander Szeląg, kl. 0, Szkoła Podstawowa w Zelkowie

Kategoria klasy IV – VI:

I miejsce:

Róża Kisielewska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Tomasz Strączek, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Rudawie

II miejsce:

Julia Miłek, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Maria Sala, kl V, Szkoła Podstawowa w Bolechowicach

III miejsce:

Filip Ziarkowski, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Iza Rojek, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Bolechowicach

Kacper Łazowy, kl. V, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Wyróżnienie:

Grzegorz Dębosz, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Amelia Lipiarz, kl. V, Szkoła Podstawowa w Balicach

Wiktoria Palińska, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Magdalena Bielecka, kl. V, Szkoła Podstawowa w Nielepicach

Patryk Zając, kl. V, Szkoła Podstawowa w Bolechowicach

Izabela Miłek, kl. V, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Joanna Michałowska, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Rząsce

Mikołaj Kubarek, kl. V, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Kategoria klasy VII – VIII:

I miejsce:

Daria Pokrywka, kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Kobylanach

II miejsce:

Róża Mitońska, kl. VII, Integracyjna Szkoła Podstawowa w Radwanowicach

III miejsce:

Łucja Kuźma, kl. VIII, Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Wyróżnienie:

Jakub Sarnek, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Rozdanie nagród odbędzie się 16 grudnia 2022, godz. 17.00, ul. Szkolna 2, Zabierzów

Możesz również polubić…