Wyniki konkursu plastycznego „Emocje w naturze”

Bardzo dziękujemy za udział w konkursie!

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie. Gratulujemy!

Rozdanie nagród odbędzie się 16 grudnia o godz. 17.00, Centrum Kultury w Zabierzowie, ul. Szkolna 2

Kategoria Przedszkole – klasa „0”

Michał Chrustek, lat 5, oddział przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzoskwini

Maria Krawczyk, lat 5, oddział przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzoskwini

Zofia Wróbel, lat 4, oddział przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzoskwini

Wiktor Wołowicz, lat 5, Szkoła Podstawowa w Rząsce

Dawid Kubaty, lat 3, oddział przedszkolny Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Jan Jemioło, lat 4, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzoskwini

Julia Cieluch, lat 5, Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Tygrysków w Balicach

Alicja Baran, lat 3, Prywatne Przedszkole „Słoneczne Wzgórze” w Zelkowie

Kategoria SP klasy I – III

Julia Szumiec, kl. 3, Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Dominik Brzoskwinia, lat 9, Szkoła Podstawowa w Bolechowicach

Juliusz Kubaty, kl. 3, Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Zosia Machnik, kl. 2, Szkoła Podstawowa w Zabierzowie

Marta Morelli, lat 8, Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Hanna Kaczmarczyk, kl. 3, Szkoła Podstawowa w Bolechowicach

Julia Szymańska, lat 7, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzoskwini

Antonina Kawalec, lat 7, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzoskwini

Milena Matyja, lat 8, Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Aleksander Wójtowicz, lat 8, Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Daria Bunak, lat 9, Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Wojciech Grela, lat 9, Szkoła Podstawowa w Rząsce

Milena Mroczek, lat 9, Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Sonia Rytter, lat 7, Szkoła Podstawowa w Balicach

Kategoria SP klasy IV – VI

Maria Ponikło, lat 10, Szkoła Podstawowa w Rząsce

Jan Karcz, kl. 6, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Jakub Ciałowicz, kl. 5, Szkoła Podstawowa w Bolechowicach

Nadia Bogucka, kl. 5, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Amelia Lipiarz, lat 11, Szkoła Podstawowa w Balicach

Kategoria SP klasy VII – VIII

Jakub Sarnek, lat 13, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Daria Pokrywka, lat 13, Szkoła Podstawowa w Kobylanach

Łucja Kuźma, lat 13, Szkoła Podstawowa w Brzeziu

Franciszek Gaudyn, kl. 7, Szkoła Podstawowa w Rudawie

Możesz również polubić…