Wyniki Konkursu plastycznego „Najbliższe w portrecie”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „Najbliższe w portrecie” został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury w składzie: artysta-plastyk Jadwiga Gajda-Lusina, artysta-plastyk Urszula Obydzińska przyznało nagrody w czterech kategoriach. Rozdanie nagród odbędzie się 6 maja 2016 r. o godz. 17.00 w Samorządowym Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów.

Oto lista osób nagrodzonych w konkursie:

 

I. Kategoria Szkoła Podstawowa kl. „0”-I

 

Szymon Woźniak, kl. I, SP Radwanowice, nauczyciel: Anna Siek

Gabrysia Rojek, kl. I, SP Bolechowice, nauczyciel: Bożena Wala

Piotr Piszczek, kl. I, ZSP Balice, nauczyciel Agnieszka Kurowska

Wiktoria Budzińska, kl. I, ZSP Balice, nauczyciel Agnieszka Kurowska

Zofia Domagała, kl. I, ZSP Balice, nauczyciel Agnieszka Kurowska

Karolina Chochoł, kl. I, SP Radwanowice, nauczyciel Anna Siek

Ania Midura kl. I, SP Zabierzów, nauczyciel Anna Zając

Oliwia Walczowska, kl. I, SP Radwanowice, nauczyciel Anna Siek

Emma Kuć, kl. I, SP Brzoskwinia, nauczyciel: E. Kokosińska

 

 

 

II. Kategoria Szkoła Podstawowa kl. II-III

 

Gabriela Molenda, kl. II, SP Rząska, nauczyciel: Beata Korbiel

Alicja Machlowska, kl. II, SP Zabierzów, nauczyciel Grażyna Prusak

Igor Sośnicki, kl. III, SP Rząska

Alicja Dąbrowska, kl. II, SP Zabierzów, nauczyciel: Grażyna Prusak

Sabina Sikorska, kl. II d, SP Zabierzów, nauczyciel: Jolanta Sendor-Rojek

Daria Żuk, kl. II a, SP Zabierzów, nauczyciel M. Antos

Daria Dudek, kl. II, SP Kobylany, nauczyciel: Agnieszka Szumiec

Gabrysia Bartosiewicz, kl. II, SP Radwanowice, nauczyciel: Anna Siek

Klaudia Ciszek, kl. II, SP Zabierzów, nauczyciel Jolanta Sendor-Rojek

 

 

III.  Kategoria  Szkoła Podstawowa kl. IV-VI

 

Zosia Kawęska, kl. VI, SP Bolechowice, nauczyciel Maria Rochom

Kalina Kościanek, kl. VI, SP Bolechowice, nauczyciel Maria Rochon

Inez Durlak, kl. IV, SP Radwanowice, nauczyciel Anna Siek

Agata Szumielewicz, kl. IV, SP Bolechowice, nauczyciel Maria Rochon

Izabela Boguś, kl. IV, SP Nielepice, nauczyciel: E. Kokosińska

Marcjanna Majewska, kl. VI, SP Radwanowice, nauczyciel: Anna Siek

Olga Walkowska, kl. IV, SP Bolechowice

Artur Jawornicki, kl. V, SP Brzezie, nauczyciel Maria Rochon

Michał Kołacz, kl. V, SP Brzezie, nauczyciel Maria Rochon

Maja Bzowy, kl. IV, SP Bolechowice, nauczyciel Maria Rochon

Patryk Węgiel, kl. V, SP Rudawa, nauczyciel Maria Rochon

Nadia Wydmańska, kl. V, SP Brzoskwinia, nauczyciel E. Kokosińska

Weronika Wydmańska, kl. VI, SP Brzezie, nauczyciel Maria Rochon

 

 

IV. Kategoria Gimnazjum

 

Weronika Reczyńska, kl. II, Gimnazjum Zabierzów, nauczyciel: Anna Sternak

Anna Baster, kl. II, Gimnazjum Rudawa, nauczycie: Maria Rochon

Sara Zawadzka, kl. II, Gimnazjum w Zabierzowie, nauczyciel Anna Sternak

Michał Hasslinger, kl. II, Gimnazjum w Rudawie, nauczyciel Maria Rochon

Adriana Sarnek, kl. II, Gimnazjum w Rudawie, nauczyciel Maria Rochon

 

 

 

 

Zobacz także...