Wyniki konkursu plastycznego „Przedziwny ogród”

6 maja 2015 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Przedziwny Ogród”.
Na konkurs nadesłano 340 prac. Przyznano nagrody i wyróżnienia w 4 kategoriach. Jury pod przewodnictwem artysty-plastyka Jadwigi Gajdy-Lusiny nagrodziło następujące osoby:

Kategoria klasy „O” – I

Julia Welian, kl. I, Integracyjna SP w Radwanowicach, nauczyciel Anna Siek
Wiktoria Jamrozowicz, kl. I, Integracyjna SP w Radwanowicach, nauczyciel Anna Siek
Klaudia Ciszek, kl. I d, SP w Zabierzowie, nauczyciel Jolanta Sendor Rojek
Hanna Góralska, kl. I, Integracyjna SP w Radwanowicach, nauczyciel Anna Siek
Dawid Migacz, kl. I, SP w Zabierzowie
Alicja Machlowska, kl I c, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabierzowie, nauczyciel G. Prusak
Daria Pokrywka, lat 6, Oddział Przedszkolny SP w Kobylanach, opiekun: Agnieszka Stefanowska
Michał Niżankowski, kl. I, Niepubliczna SP w Zelkowie, nauczyciel Ewelina Ryś
Aleksandra Sikora, klasa „0”A, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach, opiekun Agnieszka Kurowska
Jakub Filo, kl. I a, SP Zabierzów, opiekun Anna Zając
Helena Ziąbka, kl. I c, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabierzowie, opiekun G. Prusak
Gabrysia Rojek, kl. „0”, SP w Bolechowicach, opiekun Bożena Wala
Nikola Powroźnik, „0” c, Przedszkole w Balicach

Kategoria SP II-III
Jakub Szczygieł, kl. III B, SP w Rudawie, wychowawca Marzena Czepiec
Olga Walkowska, kl. III A, SP w Bolechowicach
Michał Pawełkiewicz, kl. II, SP w Rząsce, op. Grażyna Bogacka
Martyna Niedziółka, klasa III, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach, nauczyciel Iwona Piętowska-Kusior
Kacper Zahuta, klasa III c, SP Zabierzów
Zofia Szułdrzyńska, kl III, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie, Nauczyciel Ewelina Ryś
Kacper Śliwiński, kl. III b, Integracyjna SP w Radwanowicach, nauczyciel Anna Siek
Tosia Ryzner, kl. III, SP w Bolechowicach
Klaudia Długogórska, kl. III A, SP w Bolechowicach
Kategoria SP kl. IV-VI
Weronika Wydmańska, kl. V, SP Brzezie, opiekun M. Rochon
Kalina Kościanek, kl. V b, SP Bolechowice, opiekun M. Rochon
Kamila Kruczek, kl. IV, SP w Bolechowicach, opiekun M. Rochon
Zofia Kawęska, kl. VB, SP w Bolechowicach, opiekun M. Rochon
Julia Rumian, kl. V B, SP w Bolechowicach, opiekun M. Rochon
Aleksandra Firek, kl. VI, SP w Rudawie, opiekun M. Rochon
Julia Fabisz, kl. IV, SP w Bolechowicach, opiekun M. Rochon
Weronika Kowalska, kl. VI B, SP w Bolechowicach, , opiekun M. Rochon
Oliwia Erasmus, kl. VI, SP w Brzeziu, opiekun M. Rochon
Aleksandra Berbeć, kl VI, SP w Brzeziu, opiekun M. Rochon
Krystian Bała, kl. IV, SP w Brzeziu, opiekun M. Rochon
Arkadiusz Bała, kl. IV, SP w Brzeziu, opiekun M. Rochon
Jakub Bałys, kl. VI, SP w Bolechowicach, opiekun M. Rochon
Michał Gorczyca, kl. IV, SP w Bolechowicach, opiekun M. Rochon
Anna Szymańska, kl. VI, SP w Brzoskwini, op. Elżbieta Łęska-Kokosińska
Lidia Raczkiewicz, kl. IV, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Balicach, nauczyciel Iwona Piętowska-Kusior
Mateusz Stępień, kl. V, SP w Bolechowicach, opiekun M. Rochon
Kacper Koczwara, kl. VI, SP w Nielepicach, op. Elżbieta Łęska-Kokosińska
Ewa Walkowska, kl. VI, SP w Bolechowicach, op. M. Rochon
Kategoria Gimnazjum

Konrad Baran, kl. II, Gimnazjum w Zabierzowie, nauczyciel Anna Sternak
Basia Madeja, kl. II, Zespół Szkół w Rudawie, op. Maria Rochon
Maja Włodarczyk, kl. II, Zespół Szkół w Rudawie, op. Maria Rochon
Magdalena Kozera, kl. II B, Gimnazjum w Zabierzowie, nauczyciel Anna Sternak
Weronika Wojdyła, kl. II C, Gimnazjum w Zabierzowie, nauczyciel Anna Sternak
Oficjalne ogłoszenie wyników oraz ceremonia rozdania nagród odbędzie się 31 maja 2015 r. o godz. 15:00 podczas Gminnego Dnia Dziecka na Rynku w Zabierzowie.

Zobacz także...