Wyniki konkursu plastycznego „Tropami Gminy Zabierzów”

Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów konkursu plastycznego „Tropami Gminy Zabierzów”.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy po odbiór nagród od 22 marca 2021 do Centrum Kultury w Zabierzowie, ul. Szkolna 2

 

Wyniki konkursu „Tropami Gminy Zabierzów”

Kat. SP Kl. „0”-I

I nagroda

Gabriela Kotra, ZSP Zabierzów, kl. I a

II nagroda

Zofia Nalepa, Przedszkole Kobylany

III nagroda

Milena Mroczek, SP Brzezie, kl. I b

 

WYRÓŻNIENIE:

Aleksander Dyńka, SP Zabierzów, kl. I a

Julia Szumiec, SP Brzezie, kl. I

Marta Morelli, SP Brzezie, kl. I

Iga Bieńiek, ZSP Zabierzów, kl. I a

Oliwia Naglik, ZSP Zabierzów, kl. I a

Hania Bednarczyk, ZSP Zabierzów, kl. I a

Maja Kaczmarek, SP Brzezie, kl. I a

Julia Szumiec, SP Brzezie, kl. I b

Pola Gaudyn, SP Rudawa, kl. I a

Filip Stanek, SP Zabierzów, kl. I a

 

Kat. SP kl. II-III

I nagroda

Aleksander Dziuba, ZSP Balice, kl. II b

II nagroda

Gabrysia Gajewska, ZSP Zabierzów kl. III d

III nagroda

Aleksander Kapuścik, ZSP Balice, kl. II a

Magdalena Bielecka, ZSP Brzoskwinia, kl. III

 

WYROŻNIENIE:

Aleksandra Górska, SP Balice, kl. III

Paweł Przygodzki, SP Balice, kl. II

Milena Szumiec, SP Brzezie, kl. III a

Zuzanna Dzieża, SP Balice, kl. II

Jaś Kulka, SP Balice, kl. II

 

Kat. SP kl. IV-VI

I nagroda

Gabrysia Rojek, SP Bolechowice, kl. VI b

Łucja Kuźma, SP Kobylany, kl. VI

II nagroda

Marysia Kozyra, SP Brzezie, kl. V

Marcel Królikowski, SP Rudawa, kl. VI a

III nagroda

Ameila Cieślak, SP Rudawa, kl. VI a

Tadeusz Hodor, SP Rudawa, kl. VI a

 

WYROŻNIENIE:

Wiktor Wegiel, SP Kobylany, kl. IV

Daria Pokrywka, SP Kobylany, kl. VI

Jagoda Podobińska, SP Rząska, kl. IV a

Jan Gawin, SP Kobylany, kl. IV

Urszula Baran, SP Kobylany, kl. IV

Franciszek Gaudyn, SP Rudawa, kl . V

Dorian Niezgoda, SP Kobylany, kl. VI

Irmina Jaranowska, SP Bolechowice, kl. VI a

Matylda Grabarczyk, SP Rząska, kl. IV b

Ula Węgorek, SP Brzezie, kl. V

 

Kat. SP Kl. VII-VIII

I nagroda

Natalia Słomka, SP Brzezie, kl. VII

Amelia Krzanowska, kl. VII, SP Kobylany

II miejsce

Milena Stachura, kl. VII, SP Rudawa

Kinga Trzaska, kl. VII, SP Rudawa

III miejsce

Weronika Matuła, kl. VII, SP Rudawa

Nina Kaczmarek, kl. VII, SP Brzezie

Martyna Golec, kl. VII, SP Nielepice

 

WYRÓŻNIENIE:

Kalina Bartuś, kl. VII, SP Bolechowice

Sonia Chodór, kl. VII, SP Rząska

Daria Dudek, kl. VII, SP Kobylany

Zobacz także...