Zajęcia komputerowe dzięki dofinansowaniu – Krakow Airport „Wspieramy Sąsiadów”

Z dumą informujemy, że SCKiPGZ zostało laureatem 8 edycji  konkursu grantowego „Wspieramy Sąsiadów” –  stacjonarna i mobilna sala komputerowa.

Już w październiku w SCKiPGZ pojawią się zajęcia komputerowe. Serdecznie zapraszamy na; kurs dla “zupełnie zielonych”, kurs grafiki komputerowej i inne. Dodatkowo projekt pt. “Stacjonarna i mobilna sala komputerowa dla SCKiPGZ” obejmuje realizację zajęć w sołectwach.
Prowadzone zajęcia będą organizowane dla różnych grup wiekowych, w szczególności dla dzieci i młodzieży oraz osób 50+. Najmłodsi będą mieli okazję do zapoznania się z podstawowymi schematami działania sprzętu, prostymi programami komputerowymi. Młodzież pozna możliwości cyfrowej obróbki zdjęć oraz filmów, zagadnienia dotyczące tworzenia stron internetowych, możliwości pakietu Microsoft Office. Seniorzy zaś będą uczyć się podstaw obsługi komputera, co pozwoli im na poprawienie jakości komunikacji oraz wyrówna szanse na dostęp do nowoczesnej technologii.
Stworzone zostaną grupy zarówno wiekowe, jak i te różniące się poziomem zaawansowania.
Planujemy zrealizować wyjazd i zwiedzania Krakow Airport, sesje fotograficzną w Krakow Airport, mającą na celu pozyskanie materiałów do planowanej wystawy fotograficznej jak i wykorzystania ich w trakcie naszych zajęć.

Szczegóły w sekretariacie SCKiPGZ lub pod numerem telefonu, 12 285 11 79.

 

logo_ka_wspieramy_sasiadow

Możesz również polubić…