Kontakt

Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów
ul. Szkolna 2
32-080 Zabierzów

tel. 12 285 11 79
603 17 17 47

Konto bankowe
Krakowski Bank Spółdzielczy oddział w Zabierzowie
46 85910007 0030 0000 0462 0001

NIP 676-20-48-563

Dyrektor
Dyrektor Aleksandra Małek
a.malek@sckipgz.pl

 

Główny Księgowy
Katarzyna Koźbiał

 

Kadry
Anna Bojanowska
a.bojanowska@sckipgz.pl

 

Sekretariat/Kasa
sckipgz@zabierzow.org.pl lub centrumkultury@zabierzow.org.pl
Agnieszka Ślusarska
a.slusarska@sckipgz.pl

Joanna Kramarczyk
j.kramarczyk@sckipgz.pl

Godziny pracy sekretariatu
Poniedziałek 9:00 – 18:00
Wtorek 9:00 – 18:00
Środa 9:00 – 18:00
Czwartek 9:00 – 16:00
Piątek 9:00 – 16:00

Godziny pracy Kasy
Poniedziałek 9:00 – 17:00
Wtorek 9:00 – 17:00
Środa 9:00 – 17:00
Czwartek 9:00 – 15:00
Piątek 9:00 – 15:00

 

Dział Organizacji Imprez
Kierownik: Katarzyna Starowicz
k.starowicz@sckipgz.pl

Janusz Majka
j.majka@sckipgz.pl

Agnieszka Majka
a.majka@sckipgz.pl

Urszula Obydzińska – Instruktor plastyki, organizacja wystaw
u.obydzinska@sckipgz.pl

 

Instruktor ds. seniorów
Katarzyna Mroczek
601 711 605
k.mroczek@sckipgz.pl

Gazeta „Znad Rudawy”
Redaktor Naczelny
Witold Ślusarski
691 448 328

 

Oferta wynajmu sal:

DUŻA SALA
(pojemność sali: 120 osób, powierzchnia: 130 m2, sala posiada estradę)
cena – 90 zł brutto /w tym VAT/ za 1 godzinę

GALERIA
(pojemność sali: 50 0sób, powierzchnia: 76 m2)
cena – 60 zł brutto /w tym VAT/ za 1 godzinę

SALA PLASTYCZNA
(pojemność sali: 30 osób, powierzchnia: 41 m2)
cena – 60 zł brutto /w tym VAT/ za 1 godzinę

SALA JĘZYKOWA
(pojemność sali: 15 osób, powierzchnia: 15 m2)
cena – 40 zł brutto /w tym VAT/ za 1 godzinę

 

Zainteresowanych wynajęciem sali prosimy o kontakt z sekretariatem (12) 285 11 79 w celu dokonania rezerwacji.
Wystawiamy faktury VAT.