Samorządowe Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów

Konto bankowe

Krakowski Bank Spółdzielczy oddział w Zabierzowie
46 85910007 0030 0000 0462 0001

Konto bankowe do wpłat za zajęcia

Krakowski Bank Spółdzielczy oddział w Zabierzowie
28 8591 0007 0030 0150 0462 0009

NIP: 676-20-48-563


Godziny pracy Samorządowego Centrum Kultury i Promocji w Zabierzowie

Godziny pracy sekretariatu

poniedziałek – środa: 8:00 – 18:00
czwartek – piątek: 8:00 – 16:00

Godziny pracy Kasy

poniedziałek – środa 8:00 – 17:30
czwartek – piątek 8:00 – 15:30

Obsługa Klienta/Dziennik podawczy/Obsługa funduszy sołeckich

Godziny pracy: 8:00 – 19:00

Godziny pracy Rudawskiego Centrum Kultury

poniedziałek – piątek : 8:00 – 16:00

Godziny pracy filii Centrum Kultury w Kochanowie

poniedziałek 8:00 – 17:00

wtorek 9:00 – 18:00

środa 9:00 – 18:00

czwartek 9:00 – 18:00

piątek 9:00 – 18:00

Dane kontaktowe

Dyrektor

Aleksandra Małek
E-mail: a.malek@sckipgz.pl

Zastępca Dyrektora

Katarzyna Starowicz
E-mail: k.starowicz@sckipgz.pl

Główny Księgowy

Emil Gliński
E-mail: emilglinski@gmail.com

Kadry

Anna Bojanowska
E-mail: a.bojanowska@sckipgz.pl

Sekretariat/Kasa

E-mail: sekretariat@sckipgz.pl

Celina Ślusarska
E-mail: c.sluskarska@sckipgz.pl

Agnieszka Ślusarska
E-mail: a.slusarska@sckipgz.pl

Obsługa Klienta/Dziennik podawczy/Obsługa funduszy sołeckich

Edyta Szota-Kulczyk
E-mail: e.szotakulczyk@sckipgz.pl

Agnieszka Majka
E-mail: a.majka@sckipgz.pl

Renata Pawlikowska
E-mail: r.pawlikowska@sckipgz.pl

Zamówienia publiczne

Agnieszka Majka
E-mail: zamowienia@sckipgz.pl

Dział Organizacji Imprez

Janusz Majka
E-mail: j.majka@sckipgz.pl

Robert Zając
E-mail: r.zajac@sckipgz.pl

Urszula Obydzińska – Grafik
E-mail: u.obydzinska@sckipgz.pl

Katarzyna Feluś
E-mail: k.felus@sckipgz.pl

Instruktor ds. seniorów

Katarzyna Mroczek
Telefon: 601 711 605
E-mail: k.mroczek@sckipgz.pl

Organizacja wystaw

Joanna Hyckowska
E-mail: j.hyckowska@sckipgz.pl

Joanna Pierzchała
E-mail: j.pierzchała@sckipgz.pl

 

Rudawskie Centrum Kultury filia Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów

Koordynator

Karolina Wilewska
E-mail: k.wilewska@sckipgz.pl

Telefon: 881 669 123

Dziennik podawczy/ Dział organizacyjny

Agnieszka Wiśniewska
Organizacja zajęć
a.wisniewska@sckipgz.pl

Karolina Kozdraś
Promocja i grafika
k.kozdras@sckipgz.pl

Kinga Wąsik
Gminne Centrum Informacji Turystycznej
k.wasik@sckipgz.pl

Gminne Centrum Informacji Turystycznej
Kontakt
gcit@sckipgz.pl

 

Willa Lubomirskich w Kochanowie – filia Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów

Dział organizacyjny 

Telefon: 883 669 123
E-mail: willa.kochanow@sckipgz.pl

Joanna Hyckowska
E-mail: j.hyckowska@sckipgz.pl

Joanna Pierzchała
E-mail: j.pierzchała@sckipgz.pl

Marta Kodura
E-mail: m.kodura@sckipgz.pl

Kleszczowskie Centrum Kultury – filia Samorządowego Centrum Kultury i Promocji Gminy Zabierzów

Marta Kodura
telefon: 732 771 123
E-mail: m.kodura@sckipgz.pl

Kontakt telefoniczny: poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00